Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Wii Mario Kart Wii Select

hra na konzoli Nintendo Wii

Vaše cena (s DPH):
699 Kč
Vaše sleva:
12%
Běžná cena
799 Kč
Kód:
NIWS43145
Značka:
NintendoPopulární závodní záležitost s Mariem a jeho „vyvolenými“ kolegy ze stáje společnosti Nintendo přichází ve Wii verzi. Takže rychle na startovní čáru! 

Nic z toho, co sérii Mario Kart katapultovalo na výsluní hráčského zájmu zde nechybí. Naopak – návdavkem se dočkáme důmyslného využití WiiMotu a podpory internetové online služby Nintendo WFC, stejně jako vkusný „facelift“ ve všech myslitelných směrech. Tratě, závodníci, předměty dočasně vylepšující jejich vlastnosti – to vše ožívá a nabízí dosud netušené možnosti. Vizuální stránka hry je naprosto podmanivá: stromy lemující závodiště se kolébají ve větru, výfuky nápaditých vozítek produkují efektní oblaka kouře a dýmu a do toho navíc padá drobný déšť. Nejedná se však pouze o líbivé efekty – veškeré činnosti přímo ovlivňují hratelnost a situaci na trati.

Upozornění: balení neobsahuje ovladač, prodává se samostatně  • Autor:
    Miroslav
    Datum:
    11. 2. 2019

    Nejhorší hra co jsem v životě hrál, musím pevně držet nervy, abych vývojáře nezasypal hromadou sprostých slov
Parametr Popis
Žánr Závodní
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Wii