Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Wii Mario & Sonic at the Olympic Games

Doprodej
hra pro konzoli Wii
Vaše cena (s DPH):
1 511 Kč
Kód:
NIWS4315
Značka:
SegaVěční rivalové (knírkatý instalatér Mario a modrý bodlináč Sonic) konečně dostávají šanci poměřit síly navýsost elegantním způsobem.

Oficiální licence pekingských olympijských her umožnila tvůrcům zahrnout do hry skutečné stadiony a sportoviště, na kterých se vedle výše jmenovaných ústředních hrdinů objeví i další slavné postavičky jako například Mariův kolega Luigi, zelený dráček Yoshi anebo Sonicův souputník lišáček Tails. Samozřejmostí je podpora multiplayeru, stejně jako stylové ztvárnění všech olympijských disciplín, mezi kterými nechybí ani stolní tenis a další atraktivní sporty. Při dovádění na virtuálních olympijských kolbištích se samozřejmě neobejdete bez WiiMotu, jehož důsledné a nápadité využití vtiskává intenzitě hráčského zážitku zcela nový rozměr.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.