Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

SLEVA: použité zboží, hra na konzoli Wii U

Vaše cena (s DPH):
699 Kč
Vaše sleva:
53%
Běžná cena
1 499 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NIUS4900P
Značka:
NintendoProdukt je použitý ale funkční.  Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku. 

 

Monster Hunter 3 Ultimate je exkluzivní přepracované verze akční hry Monster Hunter Tri, která vyšla v roce 2010 pro Wii. Tato hra dostane verzi pro Wii U a Nintendo 3DS, mezi kterými bude možné sdílet data.

Tento popis se týká Wii U verze titulu!

O hře:
Monster Hunter 3 Ultimate vás zavede do rozsáhlého a pestrého světa, ve kterém budete jako nadějný mladý lovec bojovat za slávu, bohatství a životy vesničanů. Za hranicemi vaši rodné vesnice totiž žije a dýchá divočina jež je domovem neuvěřitelného množství nestvůr, které svou stavbou a monstrózní velikostí připomínají vyhynulé dinosaury. Lidé těmto kreaturám říkají Behemoti a divočině vládnou už dlouho. Vy však máte tu sílu dokázat, že lidstvo je pravým pánem tohoto světa!

Multiplayer:
Ponořte se do úžasného ekosystémů, kde lidstvo žije společně s fantastickými tvory toulajícími se na souši, pod vodou i ve vzduchu. Můžete jít na lov jako vlk samotář, ale můžete vyrazit také v partě až čtyř hráčů a to jak lokálně, tak online.

Exkluzivní prvky:
Monster Hunter 3 Ultimate oproti původní verzi Monster Hunter Tri obsahuje celou řadu změn jak v herním světě tak například ve zbraních a jiných předmětech. Přibyla také nová monstra.

Wii U verze vyniká především přepracovanou grafikou, která nyní navíc podporuje vysoké rozlišení. Dále tato verze využívá dotykového displeje Wii U GamePadu pro zobrazení map, inventáře, statusu a spoustu dalších dodatečných informací.

Sdílení dat mezi verzemi pro Wii U a 3DS:
Monster Hunter 3 Ultimate vyjde nejen ve verzi pro Wii U, ale také v kapesní verzi pro Nintendo 3DS. Obě vydání mezi sebou mohou sdílet data – přesněji řečeno prostřednictvím dodatečné aplikace pro Nintendo 3DS, kterou bude možné stáhnout, můžete posílat uložené pozice z 3DS verze hry do verze pro Wii U a naopak. Takže po večerech třeba můžete vyrazit na lov s přáteli a přes den zlepšovat své vlastnosti lovením na cestách.


Minimální konfigurace:
- herní konzole Wii U
- ovladač Wii U GamePad

Doporučená konfigurace:
- herní konzole Wii U
- ovladač Wii U GamePad
- dostupné připojení k internetuZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Wii U