Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

X360 Dance Central 2 - Kinect exclusive

Doprodej

SLEVA: použité zboží. Hra pro konzoli Xbox 360

Vaše cena (s DPH):
199 Kč
Vaše sleva:
61%
Běžná cena
503 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSXS121
Značka:
MicrosoftVelmi úspìšná taneèní hra pro Xbox 360 a pohybový senzor Kinect se doèkala druhého dílu. Dance Central 2 Vám nabídne zcela nové zážitky a to hned pro dva hráèe najednou. Do repertoáru pøibudou desítky nových taneèních kreací i hudebních skladeb, které znáte z MTV a které se na vývoji tohoto pokraèování opìt podílelo. A samozøejmì nemohou chybìt ani nové mody, jako tøeba Perform, který Vám umožní taneèní souboj s vaším kamarádem.

Takže na co èekáte? Zaposlouchejte se do rytmu a roztanèete vaše tìlo, Dance Central 2 z vás udìlá taneèní mistry  • Coop mod pro 2 taneèníky – na jednu písnièku mohou proti sobì v souboji tanèit dva taneèníci, vèetnì Xbox Live
  • Vytvoøte si vlastní kreace – nemusíte se držet pøedepsaných taneèních figur, vytvoøte si vlastní a tanèete jak sami chcete.
  • Vylepšená zpìtná vazba - hra vám poradí, co konkrétnì dìláte špatnì a jak mùžete své pohyby vylepšit
  • Porovnání výkonu - uvidíte sebe a virtuální taneènici vedle sebe, aby jste mohli lépe posoudit svùj taneènní výkon

Minimální konfiguraceZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Taneční
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Xbox 360