Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

X360 EA Sports Active 2

Doprodej

SLEVA: Použité na recenzi, poškozený obal.

Vaše cena (s DPH):
99 Kč
Vaše sleva:
92%
Běžná cena
1 199 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
EAX200706P
Značka:
Electronic ArtsProdukt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

EA SPORTS Active 2 bude nově zahrnovat inovační EA SPORTS Active monitor srdečního tepu, který poskytuje konstantní on-screen monitoring, který umožňuje uživatelům zachytit intenzitu a optimalizovat výkon v průběhu času. Verze pro X360 bude využívat pohyb celého těla pro nový ovladač Kinect pro Xbox 360, který poskytuje uživatelům úplnou svobodu pohybu. Uživatelé budou mít také možnost sledovat a sdílet jejich data cvičení on-line prostřednictvím automatické nahrávání z jejich on-line připojení konzole k jejich osobní EA SPORTS Active profilu. Hraní EA SPORTS Active 2 s Kinectem je jednoduché, zábavné a efektivní, ať jste kdekoliv.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Platforma Xbox 360