Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Výprodej
hra pro konzoli Xbox 360
Vaše cena (s DPH):
348 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSXS258
Značka:
MicrosoftPřipravte se rozhodnout boj, jednou a provždy, ve hře Halo® 3!

Covenant ovládá Zemi, Flood je odpoutaný. Osud galaxie je nejistý a Master Chief je jediný, kdo může zachránit lidskou rasu. Celý impozantní příběh se obloukem dostával k tomuto bodu. Master Chief, poslední svého druhu, je válečník zrozený pro boj, vychovávaný pro válku… je jedinou nadějí lidstva. Po té, co byl „uklizen“ ze Země na vesmírné lodi s příznačným jménem Forerunner musí geneticky upravený a kyberneticky zdokonalený Spartanský „supervoják“ uhánět zpět na Zem, aby zastavil armádu Covenantů jednou pro vždy a zachránil tím lidstvo. Jeho věrná virtuální pomocnice Cortana je lapena myslícím Floodem Gravemindem a ačkoliv je doprovázen svými spojenci jejich počet zdaleka nedosahuje počtu protivníků. Ale v sázce je příliš mnoho na to, aby mohli udělat něco jiného, než postavit se jim čelem.

V „HALO3“, třetím pokračování legendárního eposu, se válka dostává do svého závěru… Flood roste v počtech i síle, vojska Země jsou rozptýlena a decimována a je zde hrozba Covenantu aktivovat Halo, jež je schopno zničit veškerý život v galaxii. Mise pro Master Chiefa má jednoduché zadání: zastavit Covenant, zničit hrozbu Floodu a bezpodmínečně zachránit lidstvo.

Herní vlastnosti:

  • Zážitky příští generace. S výkonem konzole Xbox 360, „HALO3“ posouvá hranice zážitků svojí nepřetržitou akcí, neuvěřitelným příběhem, masivními bitvami a vizuálně ohromujícím světem.
  • Ohromující single-player hra. Děj a kompletní výprava příběhu v dosud nevídané míře u interaktivní zábavy s novými zbraněmi, charaktery a výzvami. Můžete zažít největší bitvu Master Chiefa v okamžiku, kdy překračuje svůj stín a stává se legendou.
  • Hra pro více hráčů přes Xbox 360 LIVE rozhraní, která nastavuje laťku v tomto směru velmi vysoko.
  • Evoluce „bestselleru“ mezi hrami. S využitím všech technických možností konzole Xbox 360 prohlubuje a zdokonaluje „HALO3“ všechny úspěšné aspekty z minulých dílů.
  • HD grafika. „HALO3“ s sebou přináší obraz v rozlišení „true HD“ díky kterému si můžete vychutnat obraz, který je mnohem realističtější a propracovaný do nejmenších detailů.
  • Vylepšená umělá inteligence. Bezpočet nepřátel, každý se svojí jedinečnou osobností, strategií a stylem boje.
  • Podpora hry až čtyřech hráčů na jedné konzoli pomocí funkce „split-screen“, při kterém si můžete vychutnat hru i se svými přáteli z pohodlí vašeho obývacího pokoje.
  • Prostorový zvuk 5.1 Dolby Digital.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace Angličtina
PEGI 18