Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

X360 World of Tanks: Combat Ready Starter Pack

Doprodej

SLEVA: Rozbalené zboží, hra pro konzoli Xbox 360

Vaše cena (s DPH):
199 Kč
Vaše sleva:
64%
Běžná cena
549 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSXS900110
Značka:
MicrosoftProdukt je rozbalený, zboží je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení.

 

POPIS PRODUKTU

World of Tanks je týmová masivně multiplayerová online akční hra věnovaná obrněné bojové technice. Pusťte se do epických tankových bitev Druhé světové války spolu s hráči z celého světa! Vaše možná výzbroj zahrnuje více než 160 obrněných vozidel z USA, Německa, Francie a Sovětského Svazu. Vše zcela detailně zpracováno podle historických předloh.

Bohatá škála rozvoje a vylepšení vám postupně umožní získat různá vylepšení svých opásovaných miláčků. Zcela otevřený svět vybízí k vyzkoušení mnoha taktik a stylů boje. Proti živému soupeři totiž bez nečekaných nápadů nemáte šanci.

Zcela intuitivní rozhrání vás během několika okamžiků dostane do víru hry, která vás jen tak nepustí. Právě proto se o vaši přízeň uchází speciální Starter Pack, jež obsahuje několik důležitých součástí pro začínající fanoušky tankových bitev. Dostanete totiž speciální prémiový účet, s jehož aktivací se k vám plným proudem povalí o 50 % stříbrňáků více a také zkušenosti raketově porostou. Aby se dobře vylepšovalo, tak v kasičce naleznete rovnou 200 000 herních stříbrňáků a 1500 zlaťáků. Nedílnou součástí provozu této pecky je také aktivace Zlatého členství Xbox Live na 30 dnů. Na závěr se už teď můžete těšit na velení prémiovému tanku Panzer 38H II. úrovně.
 

STARTER PACK OBSAHUJE
 

  • Prémiový německý tank Panzer 38H II. úrovně
  • Prémiové účet na tři dny - 50 % nárůst zkušeností a stříbrňáků
  • 200 000 stříbrňáků
  • 1 500 zlaťáků
  • Zlaté členství služby Xbox Live po dobu 30 dnů


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 7
Platforma Xbox 360