Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

X360/XONE Skate 3 Classics

Uzavřeno

Extrémní sportovní hra pro Xbox

Vaše cena (s DPH):
399 Kč
Vaše sleva:
20%
Běžná cena
499 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
EAX209505
Značka:
Electronic ArtsZpětná kompatibilita na XBOX ONE v dalším díle velmi populárního skejťáckého simulátoru Skate 3. Ve hře se ocitneme v rozsáhlem městě jménem Port Carverton kde zažijeme tu nejlepší skateboardovou zábavu.

Těšit se můžeme na nové triky, vylepšenou grafiku, online multiplayer včetně kooperativního modu a spoustu dalších inovací. Spolupracujte s kamarádem v konkurenčním boji proti jiným týmům, sdílejte své výsledky online a na webových sociálních sítích.

Nové město nabízí spoustu adrenalinové zábavy v pestrých lokacích jako jsou parky, náměstí, ulice plné překážek atd. Další vychytávkou je takzvaný Skate Create v tomto modu si můžete vytvářet skate parky dle své fantazie, rampy, skokánky, zábradlí a různé krkolomné překážky. Zbývá tedy jen obléknout správné hadry, popadnout prkno a vyrazit do ráje skejťáku, města Port Carverton. • Autor:
  Marek Vyšata
  Datum:
  23. 4. 2019

  Dobrý den měl bych dotaz je tato hra kompatibilní pro Xbox 360 ? Děkuji Vyšata.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  23. 4. 2019

  Ano
Parametr Popis
Žánr Sportovní
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Xbox 360