Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

X360 Left 4 Dead

Výprodej
hra pro konzoli Xbox 360
Vaše cena (s DPH):
399 Kč
Vaše sleva:
50%
Běžná cena
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
EAX20330
Značka:
Electronic ArtsNovinka studia Valve – tvůrců hitů, jako Counter-Strike, Half-Life a dalších – s názvem Left 4 Dead je novou hrou pro PC a Xbox 360, v níž se do nelehkého souboje s hordami plazících se zombie a příšernými mutanty pustí až čtyři „Přeživší“.
Zasazen do období bezprostředně po dlouho-očekávané zombiovské apokalypse, se co-op herní mód L4D odehrává ve čtyřech dlouhých „filmech“ v různých městských a venkovských lokalitách. Každý „film“ má jeden hlavní týmový cíl, skládá se z pěti rozlehlých map a může ho hrát 1 až 4 hráči.

Nová technologie, o níž se hovoří jako o „AI režii“, postupně generuje nový průběh hry při každém jejím spuštění. Podobně jako v hollywoodských filmech „režisér“ přivolává nová monstra, zvuky a akci a výsledkem je herní zážitek, ušitý přesně na míru týmu hráčů, na základě jejich výkonnosti.

Left 4 Dead vychází ve verzích pro PC a Xbox 360 v listopadu a rovněž obsahuje nové multiplayerové módy.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.