Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Assassin's Creed Odyssey: Medusa Edition

Uzavřeno

Hra pro Xbox One - sběratelská edice hry Assassin's Creed Odyssey.

Vaše cena (s DPH):
3 099 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
USX300301
Značka:
UbiSoftSběratelská edice Medusa

Odhalte nejtemnější tajemství antického Řecka s Assassin’s Creed Odyssey – Medusa Edition. Obsahuje figurku Alexia stojícího na soše mýtické Medusy. V této sběratelské edici naleznete následující fyzický a digitální obsah:

Fyzický obsah

 • Figurka “Padlá Gorgona” (výška: 33cm) – od Ubicollectibles.
 • Hra Assassin’s Creed® Odyssey.
 • 64 stránkový Artbook: Obsahuje ukázky práce umělců ze studia Ubisoft Quebec, kteří stáli u zrodu hry.
 • Mapa herního světa: Prozkoumejte svět Assassin’s Creed Odyssey s touto ručně kreslenou, umělecky vyvedenou mapou.
 • Výběr ze soundtracku hry: Výběr z nejlepší hudby uvedené v Assassin’s Creed Odyssey.

Digitální obsah

 • Mise navíc: Slepý Král. Potkáte záhadného pocestného, ve kterém se skrývá více, než je na první pohled patrné.
 • Balíček “Kronos” (Obsahuje 5 částí epické zroje, 1 epickou zbraň, 1 epického koně). Když jste ve službách Kronose, jediné, na čem záleží, je čas.
 • 1 dočasný bonus k získaným XP
 • 1 dočasný bonus k získaným Drachmám

Napište vlastní legendární Odysseu a zažijte epická dobrodružství ve světě, kde na každé volbě záleží. Odsouzení na smrt vlastní rodinou se vydáte na úžasnou cestu, na které se z žoldáckého vyvrhela stanete legendárním řeckým hrdinou, a odhalíte tajemství své minulosti. Najděte svou vlastní cestu ve válkou rozpolceném světě, vytvářeném lidmi i bohy, ve kterém se sráží hory s mořem. Setkejte se s nejslavnějšími osobnostmi antického Řecka a jednejte s nimi během zásadních historických okamžiků, které vytvářely západní civilizaci.

Assassin’s Creed® Odyssey přináší do popředí možnost volby. Díky inovacím a herním prvkům, které se nikdy dříve v sérii Assassin’s Creed neobjevily si sami zvolíte, jakým hrdinou se chcete stát a vaše volby budou utvářet svět kolem vás. Skrze vztahy s barvitými postavami, které si vybudujete a rozhodnutí, která učiníte na své Odyssei, plně ovládáte svůj osud. Přizpůsobte si vybavení a ovládněte nové speciální dovednosti, uzpůsobte svého hrdinu vašemu hernímu stylu. Bojujte napříč Řeckem, zúčastněte se krvavých bitev na zemi I na moři a staňte se skutečně legendárním hrdinou.

Herní prvky:

 • STAŇTE SE LEGENDÁRNÍ ŘECKÝM HRDINOU – Poprvé v sérii Assassin’s Creed si můžete na svou epickou výpravu vybrat ze dvou hrdinů, Alexios nebo Kassandra. Přizpůsobte si vybavení, vylepšujte dovednosti a svou loď na cestě, na které se stanete legendárním řeckým hrdinou.
 • VRHNĚTE SE DO ANTICKÉHO ŘECKA – Z výšin zasněžených horských vrcholů až do hlubin Egejského more, prozkoumáte celou zemi plnou nespoutaných prostředí I měst na vrcholku řeckého Zlatého věku. Neočekávaná setkání oživí váš příběh – setkáte se s barvitými postavami, utkáte se s nemilosrdnými žoldáky, a mnohem více.
 • ZVOLTE SI VLASTNÍ CESTU – Vaše rozhodnutí budou utvářet svět kolem vás díky více než 30 hodinám dialogů s výběrem odpovědí, a vícero možným koncům hry. Zažijte živoucí, dynamický svět, který se neustále vyvíjí a reaguje na každé vaše rozhodnutí.
 • BOJUJTE V EPICKÝCH BITVÁCH – Předveďte své neuvěřitelné válečnické dovednosti a zvraťte výsledek bitev za Peloponéské války. Vrhněte se do epických střetů Sparty a Atén v režimu velkých bitev 150 vs 150 vojáků.
 • PLAVTE SE PO EGEJSKÉM MOŘI – Najděte nezmapovaná místa, objevte skryté poklady nebo si proražte cestu celými flotilami v námořních bitvách. Upravujte podobu své lodě, vylepšujte její zbraně a nabírejte členy posádky s unikátními bonusy a přizpůsobte tak námořní boj svému stylu.
 • ZEMĚ MÝTŮ A LEGEND – Objevujte svět plný mýtů a legend. Od antických rituálů po slavné sochy, stanete tváří v tvář legendárním řeckým postavám a objevíte skutečnou podstatu mytologických nestvůr jako byli Medusa nebo Minotauros.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční adventura
Lokalizace České titulky
PEGI 18
Platforma Xbox ONE