Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Hra pro Xbox One/ Series X|S - obsahuje základní veri hry Assassin's Creed Valhalla na CD a digitální kód DLC rozšíření Dawn of Ragnarok

Vaše cena (s DPH):
699 Kč
Vaše sleva:
61%
Běžná cena
1 799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
USX300316
Značka:
UbiSoftPopis produktu

Ve hře Assassin's Creed® Valhalla jste Eivor, divoký vikingský válečník, který vyrostl na příbězích o bitvách a slávě. Prozkoumejte tajemný a krásný otevřený svět zasazený do brutálních kulis temného středověku Anglie. Přepadejte nepřátele, rozšiřujte svou osadu a budujte politickou moc ve snaze získat místo mezi bohy ve Valhalle.

Tato edice Ragnarök obsahuje kromě hlavní hry také DLC rozšíření Assassin's Creed Valhalla: Ragnarök, nejambicióznější rozšíření v historii Assassin's Creed. Ujměte se osudu Eivora v roli Odina a vydejte se do úchvatné říše severských mýtů.

Klíčové prvky

NAPIŠTE SVOU VIKINGSKOU SÁGU

Pokročilé RPG mechaniky vám umožní utvářet růst vaší postavy a ovlivňovat svět kolem vás.

VISKÓZNÍ BOJOVÝ SYSTÉM

Ovládejte dvojí mocné zbraně, jako jsou sekery, meče, a dokonce i štíty, a prožijte nemilosrdný styl boje vikingských válečníků.

OTEVŘENÝ SVĚT DOBY TEMNA

Vyplujte z drsných a tajemných břehů Norska do krásných, ale zapovězených království Anglie a mnohem dál.

VEĎTE EPICKÉ NÁJEZDY

Podnikejte masivní výpady proti saským vojskům a pevnostem po celé Anglii a přiveďte svému lidu bohatství a zdroje.

OVLÁDEJ SÍLY BOHA

Pohlcujte nové schopnosti těch, které jsi porazil, přeměňte se havrana a plánujte velkolepé vraždy, proměňte svou kůži v magma, abyste se ochránili a mnoho dalšího.

CESTA DO SEVERSKÝCH MÝTŮ

Eivor musí přijmout svůj osud Odina a vstoupit do bájné trpasličí říše Svartalfheim, sice krásného, ale nepřátelského světa.

Obsah

Assassin's Creed® Valhalla: Ragnarök Edition obsahuje:

- Assassin's Creed Valhalla: plnou hru Assassin's Creed Valhalla

- Kód ke stažení rozšíření Dawn of Ragnarök

 

Bonus pro dřívější uživatele

Předobjednejte si nyní, abyste při vydání hry získali bonus pro předčasné zájemce*: Twilight Pack. Obsahuje Dellingrův vyslanec Raven Skin, Havardrův rysí oř, sadu Twilight Gear Set a zbraň Algurnir Dane Axe.

*Nabídka se může změnit. Pro přístup k obsahu je vyžadována hra Assassin's Creed Valhalla. Twilight Pack může být kdykoli k dispozici k zakoupení a/nebo jako dárek samostatně dle uvážení společnosti Ubisoft. Nabídka Twilight Pack končí 9. dubna.

Bezplatný upgrade na Next Gen

Zakupte si hru pro Xbox One nebo PlayStation®4 a přejděte na verzi pro Xbox Series X|S nebo PlayStation®5 bez dalších nákladů**.

**Vztahují se na to podmínky a omezení. K upgradu způsobilých fyzických diskových kopií je zapotřebí konzole s diskovou mechanikou. Podrobnosti naleznete na adrese https://ubi.li/NextGenUpgrades.

© 2020 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Assassin's Creed, Ubisoft a logo Ubisoft jsou registrované nebo neregistrované ochranné známky společnosti Ubisoft Entertainment v USA a/nebo dalších zemích.

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.