Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Assassin's Creed Valhalla Ultimate Ed.

Uzavřeno

Hra pro Xbox One/Series X - pokračování série Assassin's Creed, tentokrát ze severského prostředí Vikingů.

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Vaše sleva:
68%
Běžná cena
3 099 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
USX300314
Značka:
UbiSoftAssassin’s Creed Valhalla využívá Smart Delivery technologii - kupte si hru pouze jednou a hrajte ji na Xbox One nebo Xbox Series X, jakmile bude nová konzole a na ni hra Assassin's Creed Valhalla dostupná. 

V Assassins’s Creed® Valhalla se z vás stává Eivor, nelístostný vikingský válečník vychovaný na příbězích o bitvách a slávě. Objevujte krásy dynamického otevřeného světa zasazeného do pozadí kruté a temné doby staré Anglie. Bojujte s nepřáteli, budujte své obydlí, získejte politickou moc a zaslužte si tak své místo mezi bohy ve Valhalle.

NAPIŠTE SI SVOU VLASTNÍ VIKINGSKOU SÁGU – Díky pokročilé RPG mechanice můžete ovlivnit vývoj vaší postavy a tím tak utvářet svět kolem vás. S každým rozhodnutím, od politických aliancí přes bojovou strategii až k dialogům, budete sami strůjci své cesty ke slávě.

INTUITIVNÍ BOJOVÝ SYSTÉM – Vyzkoušejte nemilosrdný bojový styl vikingských válečníků skrze boj se dvěma jednoručními zbraněmi, jako jsou sekery a meče nebo vyměnte jednu zbraň za štít. Utněte hlavy svým nepřátelům, vyřiďte je z dálky nebo je nepozorovaně zabijte svými skrytými čepelemi.  

OTEVŘENÝ SVĚT Z TEMNÉ DOBY – Plavte se z drsných a tajemných břehů Norska do krásných, ale nepřátelských království Anglie. Ponořte se do vikingského způsobu života plného rybaření, lovení, hraní chlastacích her a mnoho dalších.

VELTE EPICKÝM NÁJEZDŮM – Zahajte masivní útoky na Saské vojsko a pevnosti skrze celou Anglii. Veďte svůj klan v bitvách, drancujte nepřátelská území a přineste ulovenou kořist zpět svým lidem.

BUDUJTE SVOU VLASTNÍ OSADU – Stavte a vylepšujte budovy jako kasárny, kovárny, tetovací salóny a další. Naverbujte nové členy do svého klanu a utvořte si tak svůj osobní vikingský zážitek.  

VIKINGŠTÍ ŽOLDÁCI – Utvořte a přizpůsobte si uvnitř svého klanu unikátní vikingskou nájezdní skupinu a sdílejte ji online se svými přáteli, aby ji i oni mohli využít během svých nájezdů.

 

Ultimátní edice obsahuje:

 

HRU

  • Kopii hry Assassin’s Creed Valhalla

 

SEASON PASS

Prodlužte si zážitek se season passem*:

  • Získejte nový epický osbah, poznávejte nové země a objevujte nové vybavení
  • Užijte si strhující příběhovou misi dostupnou při vydání hry

 

ULTIMATE BALÍČEK

Vneste strach do řad svých nepřátel, dominujte nájezdům a řekám se sadou předmětů obsažených v Ultimate balíčku:

  • Berserker Gear pack obsahuje Bearded Axe, Ursine Guard Light Shield, nový skin pro vašeho havrana, mount divokého vlka Hati a Berseker set pro Eivora.
  • Berserker Longship Pack obsahuje majestátní “dlouhou loď” s unikátní figurou na přídi lodi a sadou nových plachet
  • Berserker Settlement Pack obsahuje nové možnosti úpravy a přizpůsobení si obydlí v Anglii
  • Set of Runes balíček vám pomůže k naostření zbraní nebo k vylepšení vybavení dle vašeho výběru

 

PŘEDOBJEDNÁVKOVÝ BONUS

  • Předobjednejte nyní a získejte přístup do bonusové mise, The Way of the Berserker* – Cesta Berserkera. Přidejte se k legendárnímu severskému Berserkerovi na jeho cestě za pomstou.

*Konečný obsah a datum vydání se může změnit. Některé prvky nemusí být dostupné v den vydání. Obsah může být dostupný skrze nákup a/nebo může být darován na základě svobodné vůle společnosti Ubisoft. Systémové požadavky jsou v jednání.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční, RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Xbox ONE
Typ distribuce krabicová