Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Akční týmová bojovka pro Xbox One

Vaše cena (s DPH):
389 Kč
Vaše sleva:
48%
Běžná cena
749 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOS04000
Značka:
Microsoft 

VYTVOŘTE TÝM, ROZPOUTEJTE CHAOS

Vyberte si bojovníka z rozmanitého obsazení různorodých postav z okrajů společnosti: likvidujte pneumatiky jako odvážná a krásná Buttercup s odnímatelnými pilovými pažemi, rozpoutejte chaos jako Black-Metal rocker Niđhöggr s jeho elektrizujícími kytarovými sóly nebo se vydejte do ulic jako Daemon, nejhledanější asasín v New Yorku.

Vezměte svůj tým a užijte si to v Bleeding Edge, elektrizující online bojovce, kde každý bojovník přichází do boje mechanicky vylepšený! (Hra vyžaduje členství Xbox Live Gold pro konzole Xbox, které je v prodeji samostatně).

BUĎTE NEZASTAVITELNÍ

Vytvořte synergie se spoluhráči a staňte se nezastavitelnou silou tváří v tvář nepřátelům – zmrazte je v čase, ovládněte jejich mysl, řiďte rakety a nechte zaznít elektrizující kytarová sóla v atraktivním akčním boji, který odměňuje techniku, načasování a týmovou práci.

ZRÁDNÉ PROSTŘEDÍ

Využijte smrtící nebezpečí v prostředí arény ve svůj prospěch a získejte převahu ve chvílích chaosu. Vrhněte protivníky do elektrického plotu s vysokým napětím pomocí motorové pily Buttercup. Pošlete agresivní nepřátele do cesty přijíždějícímu vlaku pomocí Makutuova úderu ramenem. Uvězněte neopatrné soupeře uvnitř Maeveovy magické klece a zažehněte jim pod nohama plameny.

PŘIZPŮSOBTE SI ZPŮSOB BOJE, PŘEDVEĎTE SVŮJ STYL

Zvyšte účinnost zbraní a schopností svých bojovníků pomocí obrovského arzenálu kybernetických součástek, které lze všechny získat hraním. Přizpůsobte si držáky na vznášedlové desce tak, abyste mohli stylově brázdit živé kyberpunkové arény v Bleeding Edge.

Důležité informace:

* Časově omezená nabídka. Hra vyžaduje konzoli Xbox One nebo zařízení s Windows 10, širokopásmový internet (poskytovatel internetu může účtovat poplatky). Hra vyžaduje členství Xbox Live Gold pro konzole Xbox, které je v prodeji samostatně. Data, obsah a funkce se mohou změnit. Viz xbox.com/games/bleeding-edge

Bleeding Edge a Ninja Theory jsou ochrannými známkami skupiny společností Microsoft.
© 2020 Microsoft. Všechna práva vyhrazena.

Dostupné na Xbox One a Windows 10Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Xbox ONE