Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Cyberpunk 2077

Akční cena

Akční RPG hra pro Xbox One

Vaše cena (s DPH):
799 Kč
Vaše sleva:
56%
Běžná cena
1 799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
CPX31700
Značka:
CD ProjektCyberpunk 2077 je akční dobrodružství v otevřeném světě zasazené do Night City, megalopole posedlé mocí, půvabem a tělesnými modifikacemi. Vy hrajete jako V, nájemný zločinec, který pase po jedinečném implantátu, jenž je klíčem k nesmrtelnosti. Můžete své postavě upravovat kyber výbavu, schopnosti a herní styl a zkoumat rozlehlé město, kde vaše rozhodnutí utvářejí příběh a svět kolem vás.

Staňte se kyberpunkerem, městským žoldákem vybaveným kybernetickými vylepšeními, a vybudujte svou legendu v ulicích Night City.

Vstupte do obrovského otevřeného světa Night City – do místa, které zavádí nové standardy grafiky, komplexnosti a hloubky.

Přijměte tu nejriskantnější zakázku svého života a najděte prototyp implantátu, který je klíčem k nesmrtelnosti.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční, RPG
Lokalizace České titulky
PEGI 18
Platforma Xbox ONE
Typ distribuce krabicová