Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Farming Simulator 17 Platinum Edition

Moderní farmaření pro Xbox One

Vaše cena (s DPH):
1 299 Kč
Vaše sleva:
7%
Běžná cena
1 399 Kč
Kód:
CPX330101
Značka:
Focus homeObsahuje Farming Simulator 17 + NOVÉ PROSTŘEDÍ + NOVÉ PLODINY + NOVÁ VOZIDLA
Zhostěte se role moderního farmáře ve hře Farming Simulator 17 Platinum Edition! Ponořte se do 3 rozsáhlých otevřených světů, které jsou doslova nabité tunami nového obsahu!
 
Prozkoumejte nové herní prostředí v Jižní Americe, které jinde než v Platinum Edition nenajdete, i se všemi jeho autentickými krajinami, jedinečnou vegetací, železniční sítí, místními plemeny krav a plantážemi s cukrovou třtinou, díky nimž získávají scenérie zcela nový rozměr a vám dávají nespočet nových herních možností! Usedněte za volant více než 280 autentických farmářských vozidel a používejte vybavení od více než 80 výrobců, mezi kterými najdete jednak značky AGCO (Challenger, Fendt, Massey Ferguson nebo Valtra), ale i nové značky, jako je například Stara, TT, Randon, FMŻ a Gessner Industries, které najdete exkluzivně jen v této edici. Sklízejte mnoho druhů plodin, například slunečnici, sójové boby, cukrovou třtinu a mnoho dalších. Starejte se o svůj dobytek – krávy, ovce, slepice a prasata – zkuste si práci v lese a zajistěte si prodejem svých výrobků prostředky pro rozvoj farmy! Dopravujte své zboží nákladními vozy a tahači, případně vypravte celé vlaky, pokud se potřebujete na cílové místo dostat rychleji.
 
Budujte svou farmu online s ostatními hráči a stáhněte si komunitní modifikace, které povýší váš prožitek z Farming Simulatoru na zbrusu novou úroveň!
 
HLAVNÍ VLASTNOSTI
● Rozvíjejte svou farmu ve 3 rozsáhlých prostředích, mezi kterými najdete i nové prostředí z Jižní Ameriky.
● Sklízejte mnoho druhů plodin, například slunečnici, sójové boby a nyní i cukrovou třtinu!
● Přepravujte své zboží nákladními vozy a tahači, případně si vyzkoušejte nově přidané vlaky.
● Starejte se o dobytek, kde vás nyní čekají prasata a vůbec poprvé i brahmanský skot.
● 280 věrně reprodukovaných farmářských vozidel a nástrojů od více než 80 výrobců.
● Pozvěte si na pomoc přátele, aby vám pomohli s rozvojem farmy, a stáhněte si modifikace, které vytváří zapálená komunita.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Simulátor
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Xbox ONE