Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Gears 5

Doprodej

Akční střílečka pro Xbox One

Vaše cena (s DPH):
899 Kč
Vaše sleva:
10%
Běžná cena
999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOS25551
Značka:
MicrosoftSpojeni krví

Gears, součást jedné z nejuznávanějších herních ság, jsou větší než kdykoli předtím a zahrnují pět napínavých režimů a zatím nejpropracovanější kampaň. S blížící se totální válkou se Kait Diazová stahuje do ústraní, aby odhalila spojitost s nepřítelem a zjistila, co je skutečným nebezpečím pro Seru - totiž ona sama.

Pět napínavých režimů. Jeden velkolepý zážitek.

Campaign

Svět se rozpadá. Rasa Swarm podplatila armádu robotů koalice a přepadává lidská města. S blížícím se nebezpečím se Kait Diazová stahuje do ústraní, aby odhalila svou spojitost s nepřítelem a zjistila, co je skutečným nebezpečím pro Seru – totiž ona sama.

Escape

Nový, agresivní a intenzivní kooperativní režim, kde až tříčlenný sebevražedný tým musí spolupracovat, aby zevnitř zničili nepřátelská hnízda

Versus

Více než 10 dalších typů hry, nové a klasické mapy a odměny za každý soutěžní styl.

Horde

Přežijte pomocí nových schopností hrdiny, budování obranných prvků, shromažďování energie, zvyšování zkušeností a týmové spolupráce.

Map Builder

Vytvořte vlastní únikové mapy z hnízda a zážitky, které můžete sdílet s přáteli a vyzvat je na souboj.

Kooperativní kampaň až pro tři hráče

Bojujte po boku přátel v online hře až pro tři hráče nebo spolupracujte v režimu rozdělené obrazovky.

Tours of Duty

Projdětě hodnostmi od čerstvého rekruta po čtyřhvězdičkového generála v režimu Gears Tours of Duty. Splňte nové, zajímavé úkoly, získejte úžasné odměny a pochlubte se kořistí.

Boot Camp

Jste ve hře Gears noví, nebo už nejste ve formě jako kdysi? Bootcamp je zábavný způsob, jak se naučit bojovat, od základních po pokročilé bojové techniky.

Play as Jack

Hrajte jako Jack, váš osobní létající podpůrný robot, který chrání pátele a ničí nepřátele - perfektní pro nové hráče Gears.

Vizuální ukázky

Hrajte každý režim ve 4K a HDR s plynulým zobrazením při 60 snímcích za sekundu na konzoli Xbox One X.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční střílečka
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Xbox ONE