Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Gears of War 4 Ultimate Edition

Doprodej

Hra pro konzoli Xbox One

Vaše cena (s DPH):
799 Kč
Vaše sleva:
73%
Běžná cena
3 000 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOS25542
Značka:
MicrosoftTemnota přichází do této série a s ní noví hrdinové, noví nepřátelé a pořádná porce beznaděje. Kdo vyhraje souboj na život a na smrt tentokrát?

Gears of War je jedna z nejoblíbenějších sérií platformy Xbox, kterou právě GOW kdysi dávno pomáhalo prosazovat mezi hráči, lačnícími po vynikajících akčních zážitcích, namakaných frajerech s obřími kvéry a krvelačných nepřátelích, jejichž krájení bylo oblíbenou kratochvílí. Nyní se série vrací v poněkud odlišném stylu - na místo bezuzdného masakru nastoupí pomalý postup, téměř hororové prostředí a temný příběh, jenž vypráví o beznadějné situaci dvou přeživších, kteří putují nehostinným světem plným nebezpečných potvor.

Přidejte se ke svým přátelům a společně projděte kooperativní kampaní, ve které si budete moci vybrat, jestli budete hrát jako mladá, ale nebojácná slečna Kait, nebo namakaný sportovec Delmont "Del" Walker. Díky režimum split-screen a Horde 3.0, v němž budete bojovat hned v týmu 4 hráčů proti neustále posilujícím nepřátelům si Gears 4 užijete skutečně na maximum. Přítomen rovněž bude i plnohodnotný režim hry více hráčů obsahující klasické i nové herní módy, přičemž celou akci si budete moci vychutnat ve stabilních 60 snímcích za vteřinu. Přislíbená přítomnost Marcuse Fenixe už je posléze jen třešničkou na dortu.

HERNÍ OBSAH:

  • Čtvrtý díl oblíbené sci-fi akce je zpět, tentokrát s větším příklonem k temnému příběhu. 
  • Vychutnejte si kooperativní kampaň, ve které se bude třeba rozhodnout, jestli budete hrát za Kait, či Dela. Každý z hrdinů překvapí jedinečným charakterem a schopnostmi.
  • Zapojte se do režimu "Tower Defense" v Horde 3.0 určeném pro až 4 hráče, či naskočte do výbušného multiplayeru s mnoha parádními módy - to vše v 60 snímcích za sekundu.
  • Technické zpracování nové generace a systém Play Anywhere - zakupte si hru pro Xbox One a hrajte na PC s Windows 10 zcela zdarma.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.