Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Hellblade - Senua's Sacrifice

Doprodej

Akční adventura pro XBOX One

Vaše cena (s DPH):
349 Kč
Vaše sleva:
56%
Běžná cena
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOS29601Britské studio Ninja Theory je fanouškům dobře známé díky titulům jako Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West a DmC: Devil May Cry. Nyní přicházejí s drastickou cestou Senuy do světa mýtů a šílenství. Zlomená keltská válečnice z vikingské doby se vydává hledat strašidelné přízraky do vikingského pekla, aby bojovala za duši svého mrtvého milovaného.

Hra Hellblade: Senua's Sacrifice, která byla vytvořena ve spolupráci s neurovědci a lidmi trpícími psychózou, vás vtáhne přímo do mysli hlavní postavy. Její psychické problémy jsou vykresleny neuvěřitelně věrohodně, až budete mít pocit, že nějak takto se musí cítit člověk, jenž různými úzkostmi skutečně trpí. 

Jedná se o titul, který kombinuje hned několik složek hratelnosti. Někdy budete objevovat tajemné prostředí, jindy řešit zapeklité logické hádanky, abyste se v napínavých soubojích snažili porazit různé druhy nepřátel. Nezapomeňte však hrát se sluchátky, jelikož právě ty ve spolupráci s jedinečným zvukovým ozvučením tvoří onen jedinečný zážitek, který Hellblade: Senua's Sacrifice nabízí. Autoři dokonce spolupracovali s lékaři, aby vykreslení psychických potíží bylo co nejpřesnější. Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.