Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Kinect Sports Rivals

Doprodej

Sportovní hra pro konzoli Xbox One

Vaše cena (s DPH):
769 Kč
Vaše sleva:
23%
Běžná cena
999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOS423010
Značka:
MicrosoftPOPIS PRODUKTU

Hra „Kinect Sports Rivals“ je příští generací nejprodávanější značky na senzor Kinect „Kinect Sports“, která vám přináší zpět vaše oblíbené sporty v novém kabátku, ale i zcela nové sportovní disciplíny a události, vytvořené jedině díky revoluční technologii Xbox One. Hra „Kinect Sports Rivals“ vás vtáhne do sportovního světa jako nikdy předtím a nabídne vám nikdy nekončící soutěžení s vašimi přáteli a soupeři. To vše s neuvěřitelnou přesností snímání vašich pohybů a výrazů.

Zcela nový senzor Kinect okamžitě nasnímá a vytvoří váš stylizovaný, digitální protějšek, za který budete hrát v neustále se měnícím světě „Kinect Sports Rivals“. Soutěžte ve světě plném protivníků za jeden ze tří celosvětových týmů. Každý z nich vyznává svou vlastní filozofii a herní styl. Jakmile se pustíte do soutěžení s týmy z celého světa, technologie cloudu Xbox One vám přinese neustále se měnící zážitek, který bude odpovídat hraní vašeho digitálního já.

Vývojářské studio Rare má velké zkušenosti s vytvářením her pro nové platformy. S novými technologiemi posouvá hranice a přináší hráčům ještě lepší herní zážitky. Důkazem budiž sportovní hry z minulosti, včetně úspěšné značky „Kinect Sports“, jedničky na senzor Kinect.
 

PŘIPRAVTE SE NA SOUTĚŽENÍ
 

  • Dostaňte se do hry. Hra „Kinect Sports Rivals“ vás vtáhne do hry jako nikdy předtím. Nasnímá vás a vytvoří digitální verzi vašeho já – vaše super já, šampióna –, který bude vypadat jako vy, chovat se jako vy a závodit jako vy proti vašim přátelům, a to dokonce i v případě, že zrovna nebudete hrát.
  • Nová technologie. Nový senzor Kinect pro Xbox One zaručuje třikrát větší věrnost a desetkrát větší sílu než jeho předchůdce. Věrnost zobrazení a přesné sledování se neomezuje pouze na končetiny, ale i na prsty a ruce, díky čemuž se samotná hratelnost vyšplhá do neuvěřitelných výšin. Můžete hrát různými způsoby: používat celé tělo, pouze jeho část, nebo můžete i sedět. V „Kinect Sports Rivals„ je šikovnost důležitá, přesnost odměňovaná a malé pohyby mají velký dopad.
  • Nikdy nekončící příběh. Vaše digitální já bude soutěžit ve světě plném protivníků za jeden ze tří celosvětových týmů. Každý z nich vyznává svou vlastní filozofii a herní styl. Díky vždy připravené technologii Xbox One je hra „Kinect Sports Rivals“ neustále se měnícím zážitkem, který reaguje na hraní vašeho digitálního já. S „Kinect Sports Rivals“ se rozhodně nestane, aby dva hráči zažívali stejný herní zážitek. Příběh a soutěžení nemusí nikdy skončit.
  • Zcela nová rivalita. Nová generace vyhledávání soupeřů v „Kinect Sports Rivals“ zaručí, že se potkáte se soupeři v rámci vaší sociální sféry a/nebo s protivníky podobných
  • dovedností. Hra vám bude vybírat stejně zdatné soupeře nebo o malinko lepší, abyste se neustále zlepšovali. Díky technologii Living Games na Xbox One se hra naučí, jak vy i vaši přátele hrajete a vytvoří tak v cloudu neustále se vyvíjející síť soupeřů. Vždy tedy bude k dispozici někdo „skutečný“, proti komu si budete moct zasoutěžit. Už žádné postavy, které řídí počítač, nikdy už nebudete muset čekat, až se někdo další objeví online. Tentokrát opravdu stojíte proti celému světu.
  • Nové sporty a zážitky. „Kinect Sports Rivals“ vám přináší zpět vaše oblíbené sporty v novém kabátku, ale i zcela nové sportovní disciplíny, vytvořené jedině díky revoluční technologii Xbox One. Těšit se můžete na fotbal, lezení, závody na vodních skútrech, střelbu na terče, tenis a bowling.
  • Získejte věhlas a slávu. Četné sporty, sportovní události a online turnaje znamenají, že bude vždy k dispozici nějaká soutěž, do které budete moct zasáhnout. Každé vítězství, kterého dosáhnete, bude mít dopad na vaše dovednosti a úroveň slávy. Zvyšujte svou úroveň, získávejte slávu, odemykejte si odměny a postupně tak zdolejte a ovládněte všechny sportovní události.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Sportovní
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Xbox ONE
Typ distribuce krabicová