Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno

Konzole Xbox One Elite 1TB

Vaše cena (s DPH):
9 449 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOH00027
Značka:
MicrosoftSpeciální edice Xbox One Elite

Přesnost, možnost přizpůsobení, výkon.

Se speciální edicí konzole Xbox One Elite si zahrajete na profesionální úrovni. Pevný disk SSHD s kapacitou 1 TB zdvojnásobí kapacitu vašeho úložiště pro hry, včetně titulů pro Xbox 360. Z úsporného režimu se dostanete do akce o 20 % rychleji, takže můžete hraním her strávit více času. Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox, který vám poskytne přesnost ovládání na profesionální úrovni, je doplněn o arzenál výměnných součástí, pojistky jemných spouští a prakticky nekonečné možnosti přizpůsobení pomocí intuitivní aplikace. Na výběr máte celou řadu páček, směrových ovladačů a řadicích pák, které vám umožní přizpůsobit si ovladač doslova na míru a zajišťují dosud nebývalou přesnost a rychlost ovládání.

Vyšší výkon a lepší ergonomie

Konzole Xbox One Elite

Konzole Xbox One Elite je jediná konzole vybavená pevným diskem s technologií SSHD (Solid State Hybrid Drive). Díky tomu má vyšší výkon a kapacita disku 1 TB bohatě postačuje k uložení vašich oblíbených her, včetně titulů pro Xbox 360.

Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox

Elitní bezdrátový ovladač vám umožní plně využít své schopnosti a přizpůsobí se vašemu jedinečnému hernímu stylu. Zažijete naprosto přelomovou úroveň přesnosti, rychlosti a možnosti přizpůsobení, se kterými jste se dosud nesetkali.

Obsah balení:

  • Konzole Xbox One s 1TB pevným diskem SSHD
  • Bezdrátový ovladač Xbox Elite se čtyřmi pádly, šesti prvky k ovládání palcem, dvěma směrovými ovladači a kabelem USB
  • Pouzdro pro přenášení bezdrátového ovladače Xbox Elite
  • Zkušební Zlaté členství Xbox Live na 14 dní
  • Kabel HDMI
  • Napájecí zdroj

 

 

Přizpůsobení na profesionální úrovni vám poskytne výhodu

Vyšší výkon a lepší ergonomie

Můžete vystřídat celou řadu kovových páček a směrových ovladačů, které vám umožní upravit si způsob ovládání a celkovou ergonomii na míru. Páčky různých tvarů a velikostí vám umožní nalézt konfigurace, které zpřesní a zrychlí ovládání hry a prodlouží váš dosah.

Kontrola, kombinace a jistota

Bezdrátový ovladač Xbox Elite je vybaven čtyřmi pozicemi pro vyměnitelné řadicí páky. Zvolte řadicí páky, které připojíte (všechny, nebo jen některé), a nakonfigurujte si ovladač tak, aby vám co nejlépe vyhovoval.

Díky pojistkám jemných spouští můžete pálit rychleji

Po odjištění jemných spouští můžete střílet rychleji a ušetřit tak při každém stisknutí spouště drahocenný čas.

 

Jediná konzole se zabudovaným diskem SSHD

S konzolí Xbox One Elite poznáte, co je skutečný výkon

Rychlost je nejdůležitější:

Technologie SSHD optimalizuje výkon tím, že data ukládá do nejrychlejší části pevného disku, tedy do oddílu s pamětí typu flash. To umožňuje rychlejší načítání dat než u standardních pevných disků, takže se do hry dostanete rychleji.

Ohromná kapacita úložiště:

U her na velikosti úložného prostoru dost záleží. Pevný disk s kapacitou 1 TB vám poskytuje dostatek místa pro uchovávání svých oblíbených her pro Xbox 360.

Technologie adaptivní paměti:

Díky pokročilé technologii SSHD se disk průběžně učí, které soubory a která data používáte často, a umožňuje tak ještě rychlejší načítání oblíbených her a aplikací.

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Výrobce Microsoft

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?