Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Konzole 500GB

Uzavřeno

SLEVA: použité zboží, XONE konzole

Vaše cena (s DPH):
6 990 Kč
Vaše sleva:
36%
Běžná cena
10 999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOH00033P
Značka:
MicrosoftProdukt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

OBSAH BALENÍ

 • Konzole Xbox One
 • Bezdrátový ovladač
 • Chat headset
 • HDMI kabel
 • Nabíječka

POPIS PRODUKTU

Vítá vás nová generace her a zábavy. Svět, kde hry posouvají hranice reality. Kde se televize řídí vašimi pokyny. Kde můžete při hraní bez problémů poslouchat hudbu. Kde můžete během okamžiku přepnout z televizního pořadu na film, hudební přehrávač nebo hru. Kde si můžete prostředí přizpůsobit podle sebe. A kde máte veškerý zajímavý obsah na jednom místě. Vítá vás všestranná konzole Xbox One. Xbox One přináší možnosti zábavy, jaké tu ještě nebyly. Inovativním technologiím této konzole může konkurovat jen její ikonický design.

Nabitá herní mašina

8jádrový procesor x86 umožňuje snadno a rychle přepínat mezi hrami a oblíbenými zábavnými aplikacemi. 8 GB paměť RAM a 500GB pevný disk vám zajistí spoustu místa na hry, demoverze, filmy, aplikace, hudbu a další obsah. Díky přehrávači Blu-ray můžete sledovat filmy a hrát hry v ohromujícím vysokém rozlišení.

Jedinečná architektura

Konzole Xbox One byla navržena jako nejpokročilejší herní konzole všech dob a nejlepší zábavní konzole. Zapomeňte na přepínání vstupů, když se chcete dívat na televizi nebo si zahrát hru. Nyní můžete spouštět obrovské množství aplikací spolu s hrami, aniž by se snížil výkon konzole. Snadno a rychle můžete přepínat mezi hrami, televizními pořady, hudbou a aplikacemi.

Rozdělení obrazovky, nikoli vašeho času

Chtěli jste si někdy povídat s přítelem na Skypu a zároveň sledovat sportovní utkání? Pomocí funkce Snap (Přichycení) se můžete věnovat oběma činnostem zároveň.

Špičkový herní výkon

Konzole Xbox One poskytuje perfektně vyvážený výkon. Kromě revoluční architektury v sobě Xbox One spojuje procesor, grafický procesor a paměť ESRAM – jako kdybyste v obývacím pokoji měli superpočítač. Syrový výkon však neznamená nic bez odpovídající rychlosti. Xbox One proto svůj výkon využívá efektivněji a přináší tak neuvěřitelnou rychlost, s jakou jste se dosud nesetkali.

Nová generace Xbox LIVE

Xbox Live je osvědčené místo, kde se hraje online už více než deset let. Na konzoli Xbox One si teď každý může vyzkoušet  Xbox Live s dokonalejším vyhledáváním soupeřů pro online hry, kratšími prodlevami a celkově vyšší výkonností. Své chvíle slávy v hrách si dokonce můžete nahrát a poté je sdílet či živě vysílat. Prvky a funkce zahrnují:

 • Skype. Funkce videohovorů v aplikaci Skype v plném vysokém rozlišení 1080p (HD) je speciálně upravena pro Xbox One. Vůbec poprvé a pouze na konzoli Xbox One je možné vést skupinový videochat až čtyř uživatelů na obrazovce televize.2 Svolejte videochat na Skypu s přáteli nebo členy rodiny a klidně si současně vedle připněte další aplikaci. – Potřeba Kinect senzor
   
 • Hra více hráčů. Vychutnejte si inteligentnější, rychlejší a intuitivnější hraní ve více hráčích s rozšířenou podporou hry mezi přáteli bez nutnosti čekat ve virtuálních herních místnostech. Funkce Smart Match pak umožňuje vytváření her a zápasů, které přesně odpovídají vašim preferencím.
   
 • Rozšířený systém herního skóre. Nový systém herního skóre ve službě Xbox Live nabízí širší možnosti jeho navyšování. Dostupné jsou mj. nové úkoly na čas. Váš profil a v potu tváře získané skóre hráče si rovněž můžete přenést z konzole Xbox 360.
   
 • Funkce Smart Match. Čekání na začátek hry si můžete na konzoli Xbox One zkrátit sledováním filmů, chatováním pomocí aplikace Skype nebo fanděním u sportovních přenosů. Na konzoli Xbox je velmi důležitá vaše uživatelská reputace v rámci služby Xbox Live. Funce Smart Match vám pomůže nalézt ideálního soupeře ke hře na základě vašich dovedností, herního stylu a jazykových nastavení. Hraní ve více hráčích online je tak mnohem propracovanější.
   
 • Záznam průběhu hry a jeho nahrávání. Tato funkce umožňuje pořizovat a ukládat záznamy vrcholných a velkolepých momentů v průběhu hraní. Pomocí výkonných nástrojů pro střih a sdílení v aplikaci Upload Studio je možné vytvářet skvělá videa pro přátele a členy komunity. Potřeba Kinect senzor
   
 • Živé hry (Living Games). Během připojení ke službě Xbox Live se hry mění podle toho, jak je hráči hrají. Můžete si tak zahrát i proti „stínové postavě“ svých přátel. Proměnlivé živé světy se rozšiřují a vylepšují v závislosti na tom, jak moc hrajete. Hry se také neustále aktualizují podle momentálního dění – mohou se v nich například objevit reálné události nebo, typicky u sportovních titulů, promítnout nejnovější statistiky
   
 • Xbox SmartGlass. Zapněte si chytrý telefon nebo tablet jako druhou obrazovku, která inteligentně reaguje na dění na konzoli Xbox One. Získáte tím další možnost interakce s hrami, televizními pořady, filmy, hudbou, sportovními přenosy a aplikacemi. Na dosud nejširším spektru různých zařízení můžete využívat dotykovou obrazovku k ovládání, přerušování nebo posunování filmů, nebo surfování na webu pomocí gest přímo na obrazovce televizoru.
   
 • Aplikace. Xbox One disponuje bohatou nabídkou aplikací, jejichž stahování můžete ovládat jen svým hlasem. Oblíbené aplikace je možné připnout na hlavní obrazovku a okamžitě do nich vstupovat, či opouštět je, dokonce jde mít je vedle sebe a dělat dvě věci najednou! Potřeba Kinect senzor
   
 • Web na obrazovce televize. V aplikaci Internet Explorer pro Xbox One můžete brouzdat na webu. Pomocí senzoru Kinect a hlasového ovládání máte možnost jednoduše procházet oblíbené stránky.2 Nebo pomocí aplikace Xbox SmartGlass a pohybů prstů na dotykovém displeji tabletu nebo chytrého telefonu určujte, co se objeví na největší obrazovce ve vaší domácnosti. Potřeba Kinect senzor
   
 • Připínání. Díky funkci připínání můžete dělat dvě věci najednou. Sledujte, co si lidé právě povídají třeba o vašem oblíbeném pořadu a současně brouzdejte na internetu. Poslouchejte hudbu a přitom se bavte u nové hry. Můžete prostě přecházet od jednoho k druhému, aniž to pocítíte na výkonu konzole.

Bezkonkurenční přesnost a komfortXONE Controller

Nejlepší herní ovladač je nyní díky více než 40 technologickým inovacím ještě lepší. Nové vibrační prvky Impulse Trigger poskytují přesnou zpětnou vazbu, takže vaše zážitky budou ještě realističtější. Vylepšení páček, směrového ovladače a kontur pomáhá k dosáhnutí vyšší přesnosti a lepšího pocitu komfortu.

Mnohem lepší s novým senzorem Kinect

Xbox One KinectNezapomeňte si dokoupit zcela nový senzor Kinect pro Xbox One, který plně využívá výhody, které Xbox One nabízí. Je přesnější. Rychleji reaguje. Je intuitivnější. Bezprecedentní technologie rozpoznávání hlasu, pohledu a pohybu vám umožní ponořit se do her a zábavy jako nikdy předtím. Ke konzoli se můžete automaticky přihlásit, když vejdete do místnosti. Hrou můžete procházet pomocí nenápadných gest. A své oblíbené aplikace můžete ovládat svým hlasem.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Výrobce Microsoft

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?