Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno

Konzole Xbox One s 500GB pevným diskem a hrou Quantum Break a Alan Wake (kódy ke stažení)

Vaše cena (s DPH):
8 099 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOH00039
Značka:
MicrosoftBonus: Pokud si do 4.4. aktivujete kód na hru XONE Quantum Break, dostanete zároveň verzi pro PC zdarma.
 
Předobjednejte si sadu Xbox One s hrou Quantum Break, která obsahuje pevný disk o kapacitě 500 GB, ovladač a plné verze her Quantum Break a Alan Wake ke stažení. Tuto cenami ověnčenou hru pro Xbox 360 lze hrát i na Xboxu One se dvěma epizodami navíc. Zažijte akci rezonující časem s napínavým dějem ve hře Quantum Break, kde vaší nejlepší zbraní je čas a kde vaše volby ovlivní další vývoj této poutavé živé akční podívané. Hrajte hry pro Xbox 360 s pokročilými funkcemi, jako je záznam ze hry nebo streamování na počítače s Windows 10. Díky soustavnému rozšiřování o nové funkce – od uvedení na trh jich přibylo více než 200 – nebyl nikdy lepší okamžik, kdy pokročit s konzolí Xbox One o velký kus dopředu, než právě teď.
 
 
O hře Quantum Break:
 
Hra Quantum Break, exkluzivně vyvinutá pro Xbox One a Windows 10, je revolučním videoherním počinem a novou značkou studia Remedy Entertainment, které má na kontě uznávané hry jako například „Alan Wake“ nebo „Max Payne“.   
 
Quantum Break je z části frenetickou akční hrou, ale současně strhující podívanou s hvězdným obsazením: Shawn Ashmore jako hlavní hrdina Jack Joyce, Aidan Gillen jako jeho nemesis Paul Serene, Dominic Monaghan jako Jackův geniální bratr William a Lance Reddick jako Martin Hatch, zástupce Paula Sereneho. Hra nabízí barvitý příběh, atraktivní postavy a dramatické zvraty tolik typické pro studio Remedy Entertainment. Jednotlivá rozhodnutí ovlivní rychle se rozvíjející směsici hry a televizní zábavy, takže na hráče čeká komplexní a jedinečný příběh vnímaný mnoha různými způsoby. Hraním hry porozumíte hrdinům a díky sledování doprovodného seriálu dokážete rozpoznat jejich protivníky.  
  • Propracovaná výpravná hra s kvalitním příběhem od studia Remedy Entertainment 
  • Herní systém, kde hlavní roli hraje posun času 
  • V neustále se měnícím narušeném časoprostoru musíte najít cestu katastrofami gigantických rozměrů 
  • Živá akční podívaná té nejvyšší kvality, která je přímo ovlivňována vašimi rozhodnutími ve hře 
  • Hvězdné obsazení 
  • Jeden příběh vyprávěný mnoha způsoby na základě hráčových rozhodnutí v okamžicích dějových zvratů

 

O hře Alan Wake

Psychologický akční thriller, který se odehrává v idylickém americkém městečku ve státě Washington, kde žije hlavní hrdina Alan Wake. Jde o spisovatele, který má na svém kontě řadu bestsellerů v žánru hororové literatury. Podstatná je skutečnost, že Alan píše romány na základě svých nočních můr, které se ve hře stanou skutečností. 
 
Když se autorovi bestsellerů Alanu Wakovi na dovolené ztratí manželka, jeho pátrání se promění v thriller, který by nejspíš sám nikdy nenapsal. Městečko Bright Falls pronásleduje temný duch a Wake se v úporné snaze o rozluštění záhady a záchranu své milované ocitá na pokraji duševního zhroucení.
 
Alan Wake nabízí masivní herní svět a herní koncept postavený na systému misí. Podstatným prvkem je dramatický a zajímavý příběh a také atmosféra, k níž přispívá dokonalá hra světel a stínů. Hru vyvinula společnost Remedy Entertainment, která je podepsaná pod Max Paynem. 


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Výrobce Microsoft

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?