Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Konzole 500GB + Zaklínač 3

Uzavřeno

Konzole Xbox One 500 GB + hra Zaklínač 3: Divoký hon

Vaše cena (s DPH):
10 999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOH000190
Značka:
MicrosoftZaklínač 3: Divoký hon je příběhové RPG příští generace v otevřeném světě, zasazené v graficky úchvatném fantasy prostředí plném významných rozhodnutí s velkými následky.

Ve hře Zaklínač hrajete za profesionálního lovce příšer Geralta z Rivie, který má za úkol najít dítě z proroctví ve velkém otevřeném světě plném obchodních měst, ostrovů vikinských pirátů, nebezpečných horských průsmyků a zapomenutých jeskyní, které čekají na to, až je prozkoumáte. Vlastnosti hry: Zahrajte si za dobře vycvičeného nájemného zabijáka příšer Zaklínači, kteří od raného dětství procházejí tvrdým výcvikem a mutacemi, aby získali nadlidské schopnosti, sílu a reflexy, představují nepříliš oblíbenou rovnováhu příšerami zamořenému světu, ve kterém žijí.

Prozkoumejte morálně lhostejný otevřený fantasy svět Obrovský otevřený svět hry Zaklínač byl stvořen pro nekonečné dobrodružství a představuje nový standard co do rozměrů, hloubky a komplexnosti. Najděte dítě z proroctví Přijměte tu nejdůležitější zakázku a najděte dítě z proroctví, klíč k záchraně, či zkáze světa.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?