Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Mafia Trilogy CZ

Akční hra pro Xbox One

Vaše cena (s DPH):
1 349 Kč
Vaše sleva:
25%
Běžná cena
1 799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
CEX345003
Značka:
2K GamesLegendární Mafie se vrací v nové podobě a trojnásobném podání!

Pro spoustu českých hráčů je série Mafia národním podkladem, který je nutno si opečovávat. Nyní všechny tři díly vycházejí v jedné kompilaci, která obsáhne kompletní remake původní hry z roku 2002, o osm let starší pokračování v remasterované podobě, a i poslední díl v kompletní verzi, který vyšel na podzim 2016. Užijte si všechna mafiánská pokračování pěkně pohromadě!

Co všechno Mafia Trilogy nabídne?

Mafia: Definitive Edition – kompletní česká lokalizace v podobě titulků i dabingu

Po dlouhých 18 letech je Tommy Angelo zpět. Zažijte znovu jedinečný příběh taxikáře, který se postupně vypracuje až do vrchních sfér mafiánského podsvětí. Vraťte se do Lost Heaven se všemi jeho dominantami a pracujte se svými parťáky Samem a Pauliem pro Dona Salieriho. Nově si toto oblíbené dobrodružství budete moci prožít v novém grafickém kabátku za podpory 4K rozlišení, HDR, přepracovaného českého dabingu i změn v hratelnosti jako je možnost zajezdit si na motorkách.

Mafia II: Definitive Edition – kompletní česká lokalizace v podobě titulků i dabingu, podpora všech DLC

Vito Scaletta narukoval během druhé světové války do americké armády, aby pomáhal bránit svou rodnou Sicílii. Po skončení vojenských povinností se vrací do Empire Bay, aby zde pokračoval v kriminálním životě, který vedl dříve se svým parťákem Joem. Oba se tak protloukají od kšeftu ke kšeftu, vydělávají (a přicházejí) o peníze a snaží se v tomto tvrdém světě obstát. Remasterovaná verze nabízí přepracované animace a další grafická vylepšení. Vitův příběh nikdy nevypadal lépe.

Mafia III: Definitive Edition – česká lokalizace v podobě titulků, podpora všech DLC

Lincoln Clay se vrací z války ve Vietnamu do rasově rozdělené země s jediným cílem – pomstít se. Prostředí města New Bordeaux mu bude dělat společníka v jeho cestě za nastolením nových pořádků. Budujte své vlastní zločinecké impérium a rozšiřte původní příběh hned o tři příběhová DLC, která originální zážitek značně posouvají.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová