Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Výprodej

Akční adventura na Xbox One

Vaše cena (s DPH):
199 Kč
Vaše sleva:
67%
Běžná cena
599 Kč
Kód:
KOX348889Vývojářská mocnost Kojima Productions pokračuje v sérii METAL GEAR SOLID V nejnovější kapitolou METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain. Tento titul představuje zcela novou éru této značky pomocí nejmodernější technologie založené na Fox Engine a poskytuje hráčům prvotřídní herní zážitek spočívající v taktické svobodě při plnění misí v otevřeném světě.

Děj se odehrává devět let po událostech z MGSV: Ground Zeroes a pádu mateřské základny. Snake alias Big Boss se probouzí z téměř desetiletého kómatu. Hra pokračuje v příběhu v roce 1984 na pozadí stále zuřící Studené války, která nadále představuje celosvětovou krizi. Výprava Snakea zavede do světa, kde je hnán touhou po pomstě a pronásleduje stínovou skupinu XOF.

Hideo Kojima, ředitel Kojima Productions, pokračuje v ambiciózním průzkumu dospělých témat, jakými jsou psychologie války a hrůzy, které páchají jedinci lapeni v jejím bludném cyklu. MGSV: The Phantom Pain je jednou z nejočekávanějších her tohoto roku díky prostředí otevřeného světa, fotorealistické grafice a hernímu designu s bohatou škálou funkcí. Tato hra zanechá se zapíše do historie jako jeden z milníků herního průmyslu díky filmovému vyprávění příběhu, silným tématům a podmanivé taktické hratelnosti.

The Phantom Pain představí zcela nové funkce:
Realistické počasí
Realistické plynutí času
Rozličné způsoby navigace v rozsáhlých nových prostředích
Otevřený svět, který hráčům umožňuje nekonečnou svobodu, co se týče plnění misí a průzkumu světa
Fox Engine umožňuje fotorealistickou grafiku, promyšlený herní design a skutečné produkční kvality nové generace
Online připojení, které přenáší zážitek mezi konzolemi a dalšími zařízeními, což umocňuje celkovou funkčnost a přístup do hryZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Xbox ONE
Typ distribuce krabicová