Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Minecraft Explorers Pack

Doprodej

Hra pro Xbox ONE

Vaše cena (s DPH):
699 Kč
Vaše sleva:
12%
Běžná cena
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOS49513
Značka:
MicrosoftZažijte herní fenomén Minecraft přizpůsoben pro Xbox One! Vytvořte světy omezeny pouze vaší fantazií. Prozkoumávejte, budujte a podmaňujte sami, nebo se svými přáteli na rozdělené obrazovce, či přes Xbox LIVE! Nezapomínejte, že v noci se příšery vydají na lov, takže se ujistěte, že máte bezpečný přístřešek dříve, než k tomu dojde.

S novými funkcemi, navrženými speciálně pro Xbox One, se jedná o zcela nový způsob, jak změnit svou představivost na realitu! Vymyslete to a postavte to! Minecraft umožňuje vytvářet světy z pohodlí vaší pohovky. Váš svět je Vaše představivost. Proměňte hodiny na minuty s hrou Minecraft!

Xbox One verze je postavena na Xbox 360 verzi, ale obsahuje navíc ještě větší světy, rozšířené možnosti hry pro více hráčů (multiplayerové servery podobně jako v PC verzi Minecraft) a vylepšení, které nabízí konzola Xbox One.

Minecraft (Xbox One Edition Explorers Pack) obsahuje:

  • Základní hru Minecraft (Xbox One Edition)
  • Rozšíření Chinese Mythology Mashup
  • Rozšíření Natural Texture Pack
  • Rozšíření Biom Settlers Skin Pack
  • Rozšíření Battle and Beasts Skin Pack
  • Rozšíření Campfire Tales Skin Pack


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.