Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE NHL 23

Akční cena

Sportovní hra pro Xbox One

Vaše cena (s DPH):
949 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
999 Kč
Kód:
EAX354554
Značka:
Electronic ArtsPopis produktu

EA SPORTS™ NHL™ 23 se hraje společně lépe. Získejte na jednu soupisku ty nejlepší hráče a hráčky světa zásluhou novinky v podobě smíšených ženských a mužských týmů v HUT. V rámci aktualizace po vydání hry získají hráči HUT a WOC možnost vytváření hry napříč platformami stejné generace, což rozšíří počet hráčů, zkrátí čekání na zápasy a nabídne více týmů, s nimiž budou moct měřit síly. A nově můžete ohromit diváky více než 500 novými animacemi nazvanými Pohyb puku na poslední chvíli, které vám pomohou kontrolovat vývoj hry po jakémkoli kontaktu – od přihrávek při klopýtnutí až po instinktivní střely z úrovně ledu. Přepracované strategické systémy vám navíc umožní snadno plánovat akce a vylaďovat vaše schopnosti tvůrce hry. Tak se domluvte s přáteli a vyzkoušejte dosud nejdynamičtější, nejpropojenější a vizuálně nejbohatší verzi Chel.

PŘENESENÍ OBSAHU


Hráči, kteří začnou hrát NHL 23 na systému PlayStation®4 nebo konzoli Xbox One budou mít možnost převést hodnotu svého týmu v HUT a postup do verze pro PlayStation®5 nebo Xbox Series X|S podle toho, kterou z platforem nové generace vlastní. Přenesení obsahu znamená, že v rámci NHL 23:

●    Mohou uživatelé ochránit 20 hráčských předmětů + trenéra na své aktuální soupisce a převést je na novou konzoli. 

●    Po přesunu obsahu ze systému PlayStation®4 na PlayStation®5 nebo konzole Xbox One na Xbox Series X|S bude obsah z platformy starší generace z bezpečnostních důvodů převeden na neobchodovatelný.

●    Všechny mince a předměty zbývající ve vaší sbírce obdržíte na svůj účet na platformě nové generace v obdobné hodnotě ve formě obchodovatelných balíčků.

 

 Toto jednorázové přenesení obsahu bude k dostupné s aktualizaci, která vyjde 8. listopadu.

PŘEDOBJEDNÁVKA


 

Standard Edition

Předobjednejte* si EA SPORTS™ NHL™ 23 Standard Edition a získejte:

●    Balíček s výběrem hráčky s X-Factorem do HUT (1 ze 4)

●    Odemčení pěti zónových schopností X-Factor do World of Chel (okamžitě)

●    Podepsaný dres Sarah Nurseové v režimu World of Chel (digitální)

●    Odemčené pozice pro X-Factor do Be A Pro (2), bonus k ZB a bonusové body vlastností