Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
XONE Ori and the Will of the Wisps

Doprodej

Akční adventura/plošinovka, hra pro konzoli Xbox One

Vaše cena (s DPH):
599 Kč
Vaše sleva:
25%
Běžná cena
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOS56740
Značka:
MicrosoftPopis produktu: 

Od tvůrců hry „Ori and the Blind Forest“, vysoce hodnocené plošinovky, která nasbírala přes 50 ocenění a nominací, přichází toužebně očekávané pokračování s názvem „Ori and the Will of the Wisps“. Vydejte se na zcela nové dobrodružství do rozlehlého a exotického světa plného nepřátel v nadživotní velikosti a náročných rébusů s cílem odhalit Oriho skutečný osud.

Vlastnosti a funkce:      

Vydejte se na podmanivé dobrodružství s řemeslně zpracovaným příběhem.

  • Objasněte Oriho skutečný osud v tomto emocionálně podmanivém dobrodružství s řemeslně zpracovaným příběhem a ohromujícím soundtrackem. Prozkoumejte rozsáhlá, exotická a okouzlující prostředí.​​

Osvojte si nové dovednosti.

  • Proveďte Oriho po cestě nevyřčeného nebezpečí s pomocí nově získaných přízračných zbraní, kouzel a útoků. Využijte zcela nový systém úlomků k posílení Oriho nově nabytých schopností a uzpůsobte si herní styl k obrazu svému.​

Čelte epickým nepřátelům a náročným rébusům.

  • Postavte se ohromným bossům a hledejte pomoc u celé řady nových postav, které vám pomohou odkrýt Oriho záhadný osud.​

Vyzkoušejte nový strhující režim.

  • Zaútočte na přední místa v žebříčku v rámci zcela nového režimu Spirit Trials, v němž se hráči snaží všemožnými způsoby dosáhnout nejvyššího skóre v jedinečných výzvách napříč hrou.


 

Xbox Play Anywhere vyžaduje nákup digitální verze hry. Hraní napříč platformami je dostupné pouze v zemích, kde je podporována služba Xbox Live (viz xbox.com/live/countries). 4KUltraHD není k dispozici na konzolích Xbox One a Xbox One S. Optimalizační funkce pro Xbox One X jsou předmětem vydání obsahové aktualizace. Informace o hrách na xbox.com/xoneenhanced. Další informace najdete na webu orithegame.com.  

Herní prvky, on-line služby a systémové požadavky se mohou v různých zemích lišit a časem se změnit či být úplně zrušeny. Funkce hry se mohou lišit ve verzích pro Xbox One a Windows 10. Podléhá podmínkám Smlouvy o poskytování služeb společnosti Microsoft (microsoft.com/msa) ​Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Plošinovka / Akční advetura
Výrobce Microsoft
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Xbox ONE
Typ distribuce krabicová