Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE PlayerUnknown's Battlegrounds (Game Preview)

Doprodej

Hra pro konzoli Xbox One

Vaše cena (s DPH):
549 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOS62951
Značka:
MicrosoftNENÍ TO JEN HRA. JE TO BATTLE ROYALE.

Zahrajte si během preview hry na Xboxu

Tvůrci nejlépe prodávané hry pro PC PlayerUnknown's Battlegrounds přináší hráčům kompetitivní boj o vlastní přežití, ve kterém půjde o to, kdo zůstane jako poslední naživu.

Bitevní pole čeká

Seskočte padákem na obří nedostupný ostrov s ničím než svými znalostmi a oblečením na zádech. Zkoumejte, vykrádejte a hledejte zbraně nebo používejte vozidla k nalezení zásob a výbavy pro rychlý boj.

Bojujte sami – nebo vytvořte tým

Sami nebo v týmu s dalšími hráči se zapojíte do vyhrocené bitvy o to, kdo zůstane poslední naživu.

Získejte vítězství

Zlikvidujte každého hráče na mapě a získejte právo chlubit se jako jediný přeživší hráč.

Optimalizace pro Xbox One X

Hra PlayerUnknown’s Battlegrounds je vylepšená pro Xbox One X, nabízí technologii vysokého dynamického rozsahu a přináší opravdový vizuální vhled do bitevního pole.*

Podrobnosti o hře

Tvůrci nejlépe prodávané hry pro PC PlayerUnknown's Battlegrounds přináší hráčům kompetitivní boj o vlastní přežití, ve kterém půjde o to, kdo zůstane jako poslední naživu. Vykrádejte zásoby, hledejte zbraně a vybavte se, abyste mohli zaútočit na konkurenci sami nebo v týmové četě. Staňte se jediným přeživším v adrenalinové hře plné neočekávaných a intenzivních okamžiků.

Preview hry: Hra je nedokončená a stále ve vývoji, může se proto v průběhu času měnit, a může být vydaná jako neúplný produkt. Informace k preview hry naleznete na adrese xbox.com/GamePreview. Hraní vyžaduje Zlaté členství Xbox Live (prodává se samostatně).Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.