Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE PlayerUnknown's Battlegrounds

Doprodej

Battle royale hra pro Xbox One

Vaše cena (s DPH):
149 Kč
Vaše sleva:
73%
Běžná cena
549 Kč
Kód:
MSOS62952
Značka:
MicrosoftBattle royale. Herní režim, který v posledních letech ovládl multiplayerová klání. Několik desítek hráčů proti sobě bojuje, přičemž vítěz může být jen jeden. To je přesně princip tohoto fenoménu a PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) je jedním z jeho hlavních zástupců.

Nech se vysadit na zrádné bojiště, kde budeš vybaven pouze svým důvtipem. Lootuj vybavení a vyzraj na své nepřátele ve zběsilé střílečce žánru battle royale. Vytvoř dokonalého vojáka úplně od nuly a otestuj své dovednosti proti 99 dalším hráčům na třech jedinečných mapách. Jeden život. Jedna šance vyhrát. Vrhni se do vřavy sám, nebo vytvoř tým až 4 hráčů a budeš mít mnohem vyšší šanci na přežití a slávu.

PlayerUnknown’s Battlegrounds je online multiplayerová střílečka, která proti sobě staví 100 hráčů ve zběsilé bitvě na život a na smrt, kterou vyhrává poslední přeživší. Vyzkoušej si několik herních režimů. Režim War Mode ti umožní se respawnovat a získávat body potřebné k vítězství, nebo v začátečnickém režimu Shooting Range pro jednoho hráče vypiluj své střelecké dovednosti.

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Xbox ONE