Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Hra pro Xbox One

Vaše cena (s DPH):
1 359 Kč
Vaše sleva:
15%
Běžná cena
1 598 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
AMNX6363
Značka:
NIS AmericaLegendární hit shoot-'em-up je zpět s bezkonkurenčním zážitkem typu R!

Jako poslední díl série proslulé barevným vizuálem a frenetické akční střílečkou, ji R-Type Final 2 zvyšuje ve svém výbušném debutu na současných platformách s 3D grafikou a modernizovanými herními funkcemi.

Noví i staří hráči si mohou své zkušenosti formovat podle svých představ pomocí systému obtížností založených na výkonu a přizpůsobitelných lodí a piloty, přičemž se mohou setkat s klasickými ochrannými známkami typu R, jako je mechanik "Force" a návyková herní smyčka.

Projděte se celým vesmírem nových a klasických pódií, postavte se nepřátelům, kteří se vyvíjejí spolu s vaším výkonem, a rozbijte konkurenci světovými žebříčky tohoto nástupce uznávané série R-Type.

Hra je inspirovaná stejnojmenným filmem. Vyznačuje se rychlou hratelností a přináší nový příběh a postavy.

Spolupracujte ve čtveřici, využijte bohatý arzenál zbraní a zařízení a prožijte tak útok hordy zombie.

  • Vylepšené a vyvinuté: Vyzkoušejte výbušný návrat R-Type na současné platformy, kde se frenetický akce originálních her setkává se současným vizuálem a moderními herními funkcemi, jako jsou vyvíjející se nepřátelé.
  • Univerzální výzva: Systém náročnosti založený na výkonu se přizpůsobuje individuálním zkušenostem každého hráče, díky čemuž je tato hra přístupná pro nové i staré pilotů.
  • Když skončíte s decimování mimozemských hord, podívejte se na světový žebříček, abyste zjistili, jak se stavíte proti jiným pilotem!
  • Přizpůsobené: Přizpůsobte si každý prvek své lodě včetně vybarvení, druhů zbraní a obtisků.
  • Kromě toho si můžete vybrat z desítek bojovníků, kteří se objevili v předchozích sériích, a dokonce si pilota můžete přizpůsobit podle svých představ.

R-Type Final 2 (Inaugural Flight Edition) obsahuje:

  • Hry R-Type Final 2, R-Type Final 2
  • Official Soundtrack (CD)
  • The Artwork of R-Type Final 2. Art Book
  • Collector 'Box


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Plošinovka / Akční advetura
Lokalizace Angličtina
PEGI 7
Platforma Xbox ONE
Typ distribuce krabicová