Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE Ryse: Sone of Rome - Game of the Year Edition

Doprodej

Akční historická hra pro konzoli Xbox One

Vaše cena (s DPH):
1 199 Kč
Vaše sleva:
8%
Běžná cena
1 300 Kč
Kód:
MSOS675010
Značka:
MicrosoftPOPIS PRODUKTU

Hra „Ryse: Son of Rome“, vyvinuta exkluzivně pro Xbox One renomovaným studiem Crytek, je akčně dobrodružným příběhem boje, brutality a hrdinství. Hlavní postavou hry je nebojácný římský voják Marius Titus, který vstoupil do armády, aby pomstil vraždu své rodiny. Postupem času se z něho stává hrdina, který musí bojovat za záchranu Římské říše.

„Ryse: Son of Rome” představuje filmové znovuvytvoření Římské říše, jejích lidí, konfliktů a krajiny v dechberoucích detailech, které symbolizují grafické měřítko pro novou generaci konzole. Brutalita a intenzita římského válečnictví ožívá takovým způsobem, že při strhujících soubojích nablízko takřka na vlastní kůži uvidíte a ucítíte emoce v nepřátelských tvářích.

Herní zážitek z „Ryse: Son of Rome“, jež prezentuje možnosti Xbox One, rozšiřují jedinečná zařízení jako Xbox SmartGlass, Game DVR a vysoce přesný senzor Kinect. Díky nim budete moct spravovat postup své postavy na kompatibilním telefonu či tabletu, nahrávat a sdílet s přáteli své nejlepší herní momenty a řídit legie svým hlasem.
 

HERNÍ PRVKY

Strhující příběh římské odplaty

“Ryse: Son of Rome” vypráví příběh mladého římského vojáka Maria Tita, který byl svědkem vraždy své rodiny rukama barbarských banditů. Marius touží po odplatě a cestuje s římskou armádou do Britannie, kde se prokáže jako voják fenomenálních schopností a rychle tak stoupá po vojenském žebříčku. Jak Marius vede armádu proti barbarské hordě, postupně zjišťuje, že se bude muset vrátit zpět do Říma, aby nalezl svou pomstu.

Filmový zážitek nové generace

Díky síle Xbox One představuje hra „Ryse: Son of Rome” konflikt v Římské říši v takové kvalitě, kterou jste doposud nespatřili; od severních oblastí Britannie po Koloseum a srdce samotného Říma. Nové pokroky ve výkonu vám umožňují interagovat s neuvěřitelně realistickými postavami, které se mohou pochlubit úžasně detailní animací obličeje a přirozenými emocemi.

Brutálně intenzivní boj

Hra „Ryse: Son of Rome” přináší niterní surový realistický zážitek z impozantních bitev, okořeněných dechberoucí vizuální stránkou, která ustanoví standard pro akční hry další generace. Prožijte nemilosrdnou historii starověkého Říma a zapojte se do nemilosrdných potyček proti barbarské hordě. Využijte meč i štít jako zbraně k útoku, blokujte a provádějte protiútoky a kruté popravy.

Působivé římské válčení

Zažijte vzrušení z římských bojů na ohromných bojištích, na nichž bude přítomna v jeden okamžik a na jediné obrazovce více než stovka postav. Každá jednotlivá postava je navíc ovládána umělou inteligencí jednotlivě. Bezkonkurenční intenzita a realismus v kombinaci s úchvatnými detaily zaručuje neuvěřitelně pohlcující akční zážitek.

Kooperativní gladiátorský boj v Koloseu

Kooperativní multiplayerový zážitek v „Ryse: Son of Rome” vás uvrhne do krutého světa gladiátorských bojů. Po boku svých přátel vstoupíte do Kolosea a před zraky tisíců diváků budete bojovat proti neustále se měnící řadě nepřátel. (*)

Integrace senzoru Kinect a bitevní formace

Velte legiím pomocí zcela nového, vysoce přesného senzoru Kinect. Silou svého hlasu (**) můžete rozkazovat svým obklopeným jednotkám při snaze porazit nepřátele, vrhat oštěpy či střílet šípy, nebo blokovat příchozí útoky.

Nápadité zařízení SmartGlass

Hluboká integrace SmartGlass do hry „Ryse: Son of Rome” rozšiřuje herní zážitek na kompatibilní mobilní zařízení a tablety. Těšit se můžete na následující:
 

  • Hluboké spojení. Spusťte „Ryse: Son of Rome” přes SmartGlass a vrhněte se přímo do kampaně.
  • Game DVR. Zopakujte si a sdílejte své nejlepší herní zážitky s přáteli přímo ze svého zařízení SmartGlass.
  • Kontextově ohleduplná příručka úspěchů (Achievements) a nápověda. Herní tipy a nápověda k úspěchům odpovídají vaší současné pozici a situaci.
  • Správa postavy. Přímo přes SmartGlass spravujte svůj inventář, postavu či vylepšení.

* K online hraní je vyžadováno zlaté členství služby Xbox Live (prodáváno odděleně).

** Hlasové ovládání nemusí být v době vydání hry ve všech zemích dostupné.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Xbox ONE