Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE S 500GB + Rocket League + Já, Padouch 3

Uzavřeno

Balení konzole Xbox One S, hry Rocket League a filmu Já, Padouch 3

Vaše cena (s DPH):
7 500 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOH00081
Značka:
MicrosoftObsah balení

  • konzole Xbox One S, 500 GB, bílá
  • hra Rocket League
  • film Já, Padouch 3
  • 1x Xbox One S bezdrátový ovladač, bílý
  • napájecí kabel, HDMI kabel
  • 3měsíční Zlaté členství Xbox Live

Rocket League

Unikátní sportovní hra, která využívá fotbalová pravidla s tím rozdílem, že místo hráčů do míče kopou vozidla. Většina aut má při tom podobné vlastnosti a neposkytuje žádné šílené upgrady, čili vše je o vaší zručnosti. Přesto, že pravidla se naučit je snadné, zdokonalení se vyžaduje hodně tréninku. Co hra nabízí jsou power-upy a efektní odhození všech vozidel po výbuchu ze střeleného gólu. Na stadionech mohou auta jezdit i po stěnách a mohou také skákat, což umožňuje dělat stylové parádičky. Pro jednoho hráče je k dispozici offline režim proti počítači a trénink. Multiplayer umožňuje hru až 8 hráčů.

Já, Padouch 3

Já, padouch 3 (v anglickém originále Despicable Me 3) je americký rodinný animovaný film studia Universal Pictures navazující na předchozí dvojici snímků Já, padouch a Já, padouch 2. Hlavními postavami jsou bývalý padouch Gru, agentka Lucy a trojice adoptovaných dcer.

Xbox One S

Herní systém vše v jednom, který k vám domů přináší dokonalou zábavu. Konzole Xbox One S plně podporuje 4K UHD videa a HDR kvalitu. Je o 40% menší než její předchůdce, ale navíc se pyšní integrovaným napájecím zdrojem a úložištěm o kapacitě 500 GB. V balení s herní konzolí navíc najdete vylepšený bezdrátový herní ovladač v bílé barvě, napájecí kabel a HDMI kabel a navíc 3měsíční Zlaté členství v Xbox Live a 3měsíční členství Xbox Game Pass. 

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Výrobce Microsoft

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?