Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE S Wireless Controller Grey/Blue

SLEVA: poškozený obal.

Bezdrátový ovladač pro Xbox One.

Vaše cena (s DPH):
1 299 Kč
Vaše sleva:
24%
Běžná cena
1 699 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOP87535B
Značka:
MicrosoftProdukt má poškozený obal, zboží je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení.

 

Microsoft vám přináší novou verzi bezdrátového ovladače Xbox One Wireless Controller ve speciální edici Grey / Blue - určený je primárně pro herní konzoli Xbox One, ale funguje přes bluetooth nebo USB kabel i na PC s Windows 10 i řadou dalších zařízení. Ovladač si prošel hned několika výraznými změnami oproti předchozí verzi. Tento nový model vám nabídne opravdu dechberoucí materiálové zpracování a štíhlejší, ergonomičtější tvar.

Ucítíte každý náraz

Ovladač Xbox One Wireless Controller je nástupce mnohokrát oceňovaného ovladače pro konzoli Xbox 360. Ještě intenzivnější prožitek z hraní přináší funkce Impulse Trigger, která vám zprostředkuje vibrace v konečcích prstů. Ucítíte každý náraz, bouračku i zpětný ráz zbraně. Nevídanou přesnost ovládání poskytnou přepracované páčky a vylepšený směrový ovladač.

Hraní s vaší oblíbenou hudbou

Nového návrchu se dočkal směrový ovladač, který bleskurychle reaguje na jemné pohyby a posuny, to vám umožní precizně zvládnout každou akci. Součástí ovladače je také 3,5mm stereo rozšiřující port, do kterého můžete zapojit kompatibilní headset.

Výtečná ergonomie

Lepší tvarování a nový design pohodlně padne do ruky každému a umožní pevný a jistý úchop za všech okolností. Tělo ovladače ukrývá i baterii, takže jej budete moct uchopit přirozeněji. Nyní tak dosáhnete na tlačítka a páčky mnohem snadněji. Protiskluzový povrch páček lépe zabrání sklouznutí palce, situaci tak budete mít pevně pod kontrolou.

Kompatibilita s Windows 10

Tento vylepšený ovladač konečně podporuje technologii Bluetooth, díky které půjde snadno spárovat nejen s Xboxem one, ale také s počítači na systému Windows 10.

Klíčové vlastnosti ovladače Gamepad Xbox One Wireless Controller Grey / Blue

  • Ergonomické tvarování pro pohodlné hraní
  • Protiskluzová úprava
  • 3,5mm konektor pro připojení sluchátek
  • Díky technologii Bluetooth lze spárovat snadno i s Windows 10
  • Exkluzivní design


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Výrobce Microsoft