Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE State of Decay 2

Doprodej

Hra pro konzoli Xbox One

Vaše cena (s DPH):
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOS71020
Značka:
MicrosoftPokračování série „State of Decay“, ověnčené řadou ocenění, se ponese ve znamení režimů pro více hráčů s prvky boje o přežití.

Smrt povstala a civilizace padla. Ani armáda nedokázala zombie zastavit, takže teď je na vás, abyste shromáždili přeživší a vybudovali v postapokalyptickém světě komunitu. Vy rozhodnete, kde vybudujete svou základnu, jak dál rozvinete schopnosti postav a jak použijete dostupné zdroje. A to vše ve světě, v němž záleží na každém rozhodnutí a ve kterém stanovujete cenu za přežití.

Hrajte sólově, nebo s až třemi přáteli v rámci kooperativního multiplayeru a prozkoumejte otevřený svět plný dynamických zombií, lidských nepřátel a cenného vybavení, tolik potřebného k přežití komunity.

„State of Decay 2“ podporuje funkci Xbox Play Anywhere, což znamená, že nákupem digitální verze pro Xboxu One, nebo PC s Windows 10 získáte verzi na druhou platformu zdarma.

Sveďte fiktivní boj o přežití

Hrajte za celou komunitu. Každý, kdo ve hře přežil, má svou osobnost tvořenou jedinečnou kombinací vlastností, dovedností a postojů, která určuje, jak se chová, co chce a co je ochotný pro to udělat. Využijte unikátního mixu individualit v komunitě a vydejte se na vlastní cestu. Vaše volby utváří identitu komunity, takže žádné dva příběhy nebudou stejné – jakmile o někoho přijdete, dotyčná postava bude díky návratu trvalé smrti ve „State of Decay 2“ navždy pryč. Prozkoumejte otevřený svět plný dynamických nepřátel z řad zombií i lidí, naverbujte spřátelené přeživší do své komunity a hledejte cenné zdroje a vybavení, které jsou klíčové k přežití vašich lidí.

Přežijte společně v rámci kooperativního režimu pro čtyři hráče

Hrát můžete sami, nebo kooperativně až se třemi přáteli (což je v sérii „State of Decay“ možné vůbec poprvé), z nichž každý má pod kontrolou vlastní komunitu a seznam postav. Pozvěte přátele do své hry, nebo se zapojte do jejich. Spolupracujte a prozkoumávejte postapokalyptický svět, kde na každém kroku číhá smrt. Čiňte rozhodnutí s dalekosáhlými důsledky, kryjte jeden druhému záda a dělte se o radost z dosažených úspěchů. 

Bohatý systém postupu

Rozvíjejte vlastnosti a dovednosti jednotlivých přeživších a vylepšujte tak možnosti své komunity. Shromažďujte zdroje, postavte a opevněte základnu a postupně zpřístupňujte nová klíčová zařízení a další možnosti. Jmenujte oblíbené přeživší do vedoucích pozic ve své komunitě tím, že budete dbát jejich rad a plnit úkoly, a odemkněte si nové cíle a benefity pro komunitu, které se slučují s ideály vašeho vůdce. Dohlížejte na vztahy uvnitř skupiny, abyste vybudovali silnou komunitu, která bude mít trvalý dopad na budoucnost vašeho světa.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Xbox ONE