Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Výprodej

RPG pro Xbox ONE

Vaše cena (s DPH):
179 Kč
Vaše sleva:
60%
Běžná cena
449 Kč
Kód:
CEX370099
Značka:
BethesdaLegendární RPG v online variantě. Tamriel Unlimited - hra pro konzoli XONE vyžaduje předplatné XboxLive Gold.

Popis :
Po 20 letech, během nichž si získala renomé a zástupy fanoušků, vstoupila RPG sága Elder Scrolls na pole online her. Nová dobrodružství tak můžete zakusit spolu s přáteli. Prozkoumávejte nebezpečné kobky a jeskyně, zakoušejte četná dobrodružství kontinentu Tamriel a svádějte epické boje s ostatními hráči Elder Scrolls Online. 

The Elder Scrolls Online je MMORPG zasazené na kontinent Tamriel ve Věku hrdinů, tj. zhruba 1000 let před událostmi z 5. dílu hry Skyrim. Jde o období bezvládí po zániku Druhé a před vznikem Třetí říše. V tomto období politického chaosu docházelo k mnoha střetům mezi jednotlivými provinciemi Tamrielu, které bojovaly o ovládnutí trůnu. 

Dobrodružství, které na hráče ve světe TES Online čeká, nechybí příběhová část (PvE) s mnoha úkoly, které mohou hráči plnit samostatně nebo ve skupinách, hra však spoléhá především na hraní proti sobě (PvP), kde bude možné zvolit si jednu ze tří stran konfliktu a máme se těšit na masivní bitvy v otevřeném světě, jichž se budou účastnit stovky hráčů najednou. Pevnosti, obléhací stroje a dobývání, to vše nabízí The Elder Scrolls Online.
Boje se budou soustředit na získání strategických zdrojů - pevností, ale též podpůrných zařízení jako jsou farmy či mlýny. Ovládnuté oblasti totiž ovlivňují vliv na jednotlivé části hlavního města, což má dopad na možnost ovládnout samotný trůn. 
Bojovat se bude také o Elder Scrolls, mocné artefakty, které daly sáze jméno a které posilují všechny členy aliance, která artefakt vlastní. Každá frakce si artefakty bedlivě střeží ve své mateřské pevnosti a neměla by nepřátelům dovolit je vzít. 
Kdo bude vládnout? V Elder Scrools Online se vládcem stává nejvýše postavený člen aliance, která ovládne trůn. Hráči tak nebojují pouze za svoji alianci, ale též za možnost stát se vládcem říše.

Hlavní rysy :
-    Napínavé dobrodružství pro jednotlivé hráče i skupiny (PvE)
-    Masivní souboje s ostatními frakcemi (PvP) za použití obléhacích strojů
-    Tři různé aliance - kterou z nich si zvolíte?
sdílej na:  The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited hra pro Xbox One - GameExpres.cz - Sdílej na Facebooku   The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited hra pro Xbox One - GameExpres.cz - Tweetni   The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited hra pro Xbox One - GameExpres.cz - Přidej do Google záložek 

Minimální konfigurace :
konzole Microsoft Xbox One, internetové připojení a Xbox Live GoldZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Xbox ONE
Typ distribuce krabicová