Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE X 1TB + Forza Horizon 4 + Forza Motorsport 7

Doprodej

SLEVA: poškozený obal, Balení konzole Xbox One X a her Forza Horizon 4 a Forza Motorsport 7

Vaše cena (s DPH):
12 999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOH00204
Značka:
MicrosoftZboží má poškozený obal, je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení.

Obsah balení

 • konzole Xbox One X, 1 TB, černá
 • hry Forza Horizon 4 a Forza Motorsport 7 ve formě kódu
 • 1x Xbox One S bezdrátový ovladač, černý
 • napájecí kabel, HDMI kabel

Forza Horizon 4

Zakuste dynamická roční období ve sdíleném, otevřeném světě, nechte se unést překrásnými scenériemi, vybudujte si sbírku více než 450 aut a staňte se superhvězdou festivalu Horizon na území historické Británie. 

Forza Motorsport 7

Ve hře „Forza Motorsport 7“ může každý zažít nebezpečí a krásu automobilových závodů až do krajnosti. Užijte si nádhernou grafiku při 60 FPS a nechte se vtáhnout do hry skutečným rozlišením 4K v HDR. Můžete nasbírat více než 700 automobilů z kolekce Forzavista včetně největší sbírky modelů Porsche, Ferrari a Lamborghini ze všech závodních her. Podmaňte si více než 30 slavných závodních tratí s dynamickými podmínkami, které se mění při každém závodu. Díky propojení herních platforem proti sobě mohou závodit i hráči na konzoli Xbox One a počítači s Windows 10.

Xbox One X

Xbox One X je doposud nejvýkonnější konzolí na světě, jenž je navržena pro hraní v nativním rozlišení 4K při 60 snímcích za vteřinu. Monstrózní výkon 6 Teraflops tak umožní rozběhnout o několik tříd detailnější a nádhernější hry, než v minulosti. I přes to je Xbox One X rozměrově menší, než všichni jeho předchůdci.

  • Autor:
  Martin
  Datum:
  22. 9. 2018

  Dobrý den hloupě se zeptám ty hry budou pravděpodobně formou kodu ke stažení že? nebo to budou krabicovky díky za odpověd.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  24. 9. 2018

  Dobrý den, přesně tak, v tomto bundlu jsou hry ve formě kódu.

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?