Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE X 1TB + Gears 5 Standard Edition

Uzavřeno

Balení konzole Xbox One X a hry Gears 5

Vaše cena (s DPH):
12 999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOH00212
Značka:
MicrosoftObsah balení

  • Konzole Xbox One X 1 TB v černé barvě
  • Bezdrátový Xbox ovladač
  • Hra Gears 5 Standard Edition ke stažení
  • Hry Gears of War  1, 2, 3 a 4 ke stažení
  • 1-měsíční zkušební předplatné Xbox Game Pass
  • 1-měsíční členství Xbox Live Gold
  • HDMI kabel (s podporou 4K)
  • AC napájecí kabel​

Spojeni krví

Gears, součást jedné z nejuznávanějších herních ság, jsou větší než kdykoli předtím a zahrnují pět napínavých režimů a zatím nejpropracovanější kampaň. S blížící se totální válkou se Kait Diazová stahuje do ústraní, aby odhalila spojitost s nepřítelem a zjistila, co je skutečným nebezpečím pro Seru - totiž ona sama.

Pět napínavých režimů. Jeden velkolepý zážitek.

Campaign

Svět se rozpadá. Rasa Swarm podplatila armádu robotů koalice a přepadává lidská města. S blížícím se nebezpečím se Kait Diazová stahuje do ústraní, aby odhalila svou spojitost s nepřítelem a zjistila, co je skutečným nebezpečím pro Seru – totiž ona sama.

Escape

Nový, agresivní a intenzivní kooperativní režim, kde až tříčlenný sebevražedný tým musí spolupracovat, aby zevnitř zničili nepřátelská hnízda

Versus

Více než 10 dalších typů hry, nové a klasické mapy a odměny za každý soutěžní styl.

Horde

Přežijte pomocí nových schopností hrdiny, budování obranných prvků, shromažďování energie, zvyšování zkušeností a týmové spolupráce.

Map Builder

Vytvořte vlastní únikové mapy z hnízda a zážitky, které můžete sdílet s přáteli a vyzvat je na souboj.

Kooperativní kampaň až pro tři hráče

Bojujte po boku přátel v online hře až pro tři hráče nebo spolupracujte v režimu rozdělené obrazovky.

Tours of Duty

Projdětě hodnostmi od čerstvého rekruta po čtyřhvězdičkového generála v režimu Gears Tours of Duty. Splňte nové, zajímavé úkoly, získejte úžasné odměny a pochlubte se kořistí.

Boot Camp

Jste ve hře Gears noví, nebo už nejste ve formě jako kdysi? Bootcamp je zábavný způsob, jak se naučit bojovat, od základních po pokročilé bojové techniky.

Play as Jack

Hrajte jako Jack, váš osobní létající podpůrný robot, který chrání pátele a ničí nepřátele - perfektní pro nové hráče Gears.

Vizuální ukázky

Hrajte každý režim ve 4K a HDR s plynulým zobrazením při 60 snímcích za sekundu na konzoli Xbox One X.

 

Nejvýkonnější konzole na světě.

Vychutnejte si úchvatné hraní v rozlišení 4K díky výkonu o 40 % vyšším než u ostatních konzolí. Hry se na konzoli Xbox One X hrají lépe.

Plynulejší hraní

Speciálně navržený 8jádrový procesor AMD na frekvenci 2,3 GHz přináší vylepšenou umělou inteligenci, reálné podání herního světa a plynulejší herní interakce.

Větší světy

12 GB grafické paměti GDDR5 dodává hernímu výkonu rychlost a umožňuje vytváření větších světů se vzdálenějšími obzory a rychlejším načítáním.

Grafika jako živá

Grafická jednotka s výkonem 6 teraflopů zajišťuje podání světa i postav v rozlišení 4K, realističtěji než kdy dříve, s více detaily a plynulejšími animacemi.

Rychlejší načítání

Herní grafika je rychlejší a detailnější díky propustnosti paměti dosahující 326 GB/s a vaše hra tak může plynule běžet dál.

Menší. A mnohem silnější.

40% nárůst výkonu nemusí nutně znamenat větší rozměry. Pravdou je, že Xbox One X je nejmenší konzole, kterou jsme kdy vyrobili.

Engine Scorpio

Se 6 teraflopy, propustností paměti 326 GB/s a díky použití pokročilého, vylepšeného křemíku je engine Scorpio tím nejvýkonnějším procesorem v herní konzoli na světě.

Maximální chlazení, minimální hluk

Všechen ten výkon nemusí znamenat více tepla a hluku. Xbox One X používá pokročilou technologii vodního chlazení a odstředivý ventilátor s kompresorem, který jej udrží v chladu.

Vyladění na míru

Xbox One X k maximalizaci výkonu používá Hovisovu metodu, špičkový digitální systém dodávání výkonu, individuálně laděný pro napětí konkrétní konzole.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?