Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XONE X 1TB Gold Rush SE + Battlefield V

Uzavřeno

Balení obsahuje Xbox One X v Gold Rush edici a hry Battlefield V Deluxe Edition a Battlefield 1943

Vaše cena (s DPH):
12 999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSOH00207
Značka:
Microsoft



Obsah balení

  • konzole Xbox One X, 1 TB, Gold Rush Special Edition
  • hra Battlefield V Deluxe Edition
  • hra Battlefield 1943
  • 1x Xbox One X bezdrátový ovladač, černý
  • napájecí kabel, HDMI kabel
  • 1měsíční přístup ke službě Xbox Game Pass

Battlefield V Deluxe Edition

S edicí Battlefield V Deluxe a zažijte válku, která už nikdy nebude stejná. Díky výjimečným uniformám a misím pro britské SAS a německé  výsadkáře vám edice Battlefield V Deluxe umožní získat na bojišti vlastní tvář: získáte pět sad výsadkářských obleků s alternativními vzhledy pro zbraně, maskovacími vzory, pokrývkami hlavy a maskováním na obličej.  Díky edici Battlefield V Deluxe můžete navíc otestovat svoje dovednosti v bonusových startovních misích nebo si zajistit týdenní dodávky předmětů pro kosmetické úpravy v systému Leteckého mostu.

Battlefield 1943

Hra Battlefield 1943 využívá stejný engine Frostbite jako série Bad Company a přenáší hráče prostřednictvím čtyř pacifických map zpátky do druhé světové války. Nabídla oceňované online vojenské střety vozidel, kterými studio DICE tolik proslulo, a rychle se stala nejlépe prodávanou hrou jak v historii Xbox Live Arcade, tak v obchodu PlayStation Network Store.

Xbox One X

Xbox One X je doposud nejvýkonnější konzolí na světě, jenž je navržena pro hraní v nativním rozlišení 4K při 60 snímcích za vteřinu. Monstrózní výkon 6 Teraflops tak umožní rozběhnout o několik tříd detailnější a nádhernější hry, než v minulosti. I přes to je Xbox One X rozměrově menší, než všichni jeho předchůdci.

 



Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Výrobce Microsoft

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?