Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

Bezdrátový headset pro Xbox Series, Xbox One a zařízení s Windows 10

Vaše cena (s DPH):
2 549 Kč
Běžná cena
2 599 Kč
Kód:
MSSP20002
Značka:
MicrosoftPopis produktu

Hrajte čistě a jasně s Xbox Wireless Headsetem, obklopte se technologií prostorového zvuku obsahující Windows Sonic, Dolby Atmos a DTS Headphone X. Auto-mute a izolace zvuku snižuje hluk v pozadí a umožňuje křišťálově čistý chat. Flexibilní lehký design s upravitelnou náhlavní násadou zprostředkovává pohodlnější zážitek během dlouhého hraní, přičemž otočná tlačítka sluchátek poskytují rychlý a intuitivní způsob nastavení a vyvážení hlasitosti hry / chatu. Dolaďte si headset dle svého pomocí aplikace Xbox Accessories pro úpravu a přizpůsobení zážitku ze zvuku. Spárujte headset přímo s vaší konzolí Xbox bez potřeby jakýchkoliv kabelů hardwarových klíčů, nebo dokové stanice a připojte headset k vašemu mobilnímu zařízení pomocí Bluetooth pro poslech hudby nebo chatu na cestách.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.