Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

XSX Xbox WLC M USBC for PC

Příslušenství pro Xbox Series X | S

Vaše cena (s DPH):
1 499 Kč
Vaše sleva:
6%
Běžná cena
1 598 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
MSSP84001
Značka:
MicrosoftPřipojte a hrajte

Vyzkoušejte si bezdrátový ovladač pro Xbox s modernizovaným designem, tvarovaným povrchem a vyladěnou geometrií pro větší pohodlí při hraní. Hrajte bezdrátově nebo použijte přiložený kabel USB-C o délce 2,7 m pro hraní s připojením přes kabel. Miřte přesně s novým hybridním směrovým ovladačem a texturovaným úchopem na spouštích, tlačítkách a zadním krytu.*

Miřte přesně​

Nový bezdrátový ovladač pro Xbox přináší větší pohodlí a lepší pocit z hraní díky texturovanému úchopu na spouštích, tlačítkách a zadním krytu.

Tlačítko Sdílet

Zachytávejte a sdílejte obsah s lehkostí pomocí tlačítka Sdílet.

Bluetooth

Hrajte své oblíbené hry na zařízeních Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Windows 10 PC, Android a iOS.*

*Ovladač je vybaven portem USB-C. Kompatibilní s vybranými zařízeními a verzemi operačního systému. U zařízení s Androidem, iOS nebo při přenosu přes Bluetooth nejsou některé funkce podporovány. Další informace naleznete na webu xbox.com/controller-compatibility. Mapování tlačítek je dostupné v aplikaci Xbox Accessories pro Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One a Windows 10.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.