Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Wifi IP kamera s vysokým rozslišením 720P, nočním viděním, audiem i micro SD slotem. P2P architektura bez nutnosti mít veřejnou IP adresu.

Vaše cena (s DPH):
1 590 Kč
Kód:
UMNP10037
Značka:
ZmodoBezdrátová IP kamera s vysokým rozlišením 720P poskytuje kompletní a cenově dostupné řešení internetového monitorování bytů,  domů, malých kanceláří a maloobchodů. Díky objektivu s širokým pozorovacím úhlem může kamera pracovat a nahrávat video v rozlišení až 720P. Slot pro micro SD kartu nabízí pohodlnou možnost pro místní ukládání videa a také eliminuje možnost ztráty dat kvůli odpojení sítě. Díky P2P architektuře je integrace s Vaší domácí sítí velmi snadná a pro sledování videa na internetu nebudete potřebovat veřejnou IP adresu ani složité nastavování routeru. IP kamera je kompatibilní se standardem ONVIF (Open Network Video Interface Forum), takže kameru můžete použít i s jinými zařízeními pro dohled ( NVR servery). Video z IP kamery můžete sledovat na mobilních zařízeních s OS Android nebo iOS, na počítačích s Windows a také na cloudovém portálu www.meshare.com. 

- Jednoduchá instalace a obsluha
- P2P architektura bez nutností znát veřejnou IP adresu
- 720P vysoké rozlišení
- Dvoucestné audio, mikrofon i reproduktor na kameře
- ONVIF kompatibilní
- 10 x infra ledky pro noční vidění
- Podpora detekce pohybu
- Možnost nahrávání na micro SD kartu
- Mobilní aplikace Zsight pro Android a iOS
- Cloudový portál www.meshare.com

ZMODO ZH-IXD1D-WAC

Obrazový senzor: 720P
Objektiv: 2.1mm 
Rozsah úhlu: 75-90 stupňů 
Denní a noční režim : automatické přepínání (IR-CUT filtr)
Video komprese: H.264 
Audio komprese: G.711 
Duální stream: Ano
Rozlišení: 720P(1280*720),VGA(640*480),QVGA(320*240) 
Inteligentní detekce pohybu : Ano 
Alarm akce: E-mail, video nahrávání, snapshot
ONVIF: ONVIF verze 2.0 
Wireless: WIFI, 802.11 b/g/n 
Podporovaní mobilní OS: iOS 5 y vyšší, Android 2.3 a vyšší
Lokální úložiště : micro SD slot , max. 64GB
IR vzdálenost : Noční vidění až 10m 

P2P protokol bez nutnosti mít veřejnou IP adresu:

ZMODO IP kamera podporuje P2P protokol (peer-to-peer architektura), což v praxi znamená, že nemusíte složitě nastavovat porty na routeru a znát veřejnou IP adresu.

Možnosti sledování kamer:

1. Přes mobilní aplikaci Zsight ( Android, iOS). Při prvním zapnutí aplikace je třeba nastavit přihlašovací údaje (email+heslo). 

2. Aplikace Zviewer pro windows. Doporučujeme používat v lokální síti

3. Cloudová služba www.meshare.com je určená pro sledování kamer na internetu z počítačů. Po přihlášení ( email+heslo) uvidíte seznam svých zařízení a můžete sledovat online video z kamer. • Autor:
  Vanda
  Datum:
  18. 1. 2017

  Dobrý den, jak mohu nahrávat na SD kartu a na Cloud - MeShare? Kamera mi funguje jen na telefon, včetně nahrávání do telefonu. Děkuji za rady
 • Autor:
  kolejdouci
  Datum:
  16. 5. 2016

  Dobrý den, někde jsem vyčetl, že má i 100Mbps Ethernet, ale nikde není vidět konektor. Jak to tedy je. Wifi bych potřeboval vypnout. Důvodem je účel vizuální chůvičky, kde není vhodné mikrovlné Wifi záření. Děkuji za upřesnění.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  16. 5. 2016

  Dobry den. tato kamerka jede jenom na Wifi a nema LAN konektor. S pozdravem
 • Autor:
  pityu
  Datum:
  14. 11. 2015

  Kdy bude k dispozici aplikace pro Windows Phone (8.1 / 10) ?
 • Autor:
  admin
  Datum:
  16. 11. 2015

  Bohužel zatím nechystají , mají pouze APP na iOS a Android. Jinak muzete pro sledování vzdáleně použít www.meshare.com cloudový servis i na Windows Phone. Ale je nutné nejprve přidat zařízení do cloudového servisu přes mobilní aplikaci Zsight ( tedy pujcit si mobil s Andoridem nebo iOS), přidat zařízení poprvé. Pak už stačí www.meshare.com.