PS5 FIFA 22

Kód: EAP520620
Akce Tip
699 Kč –37 %
PS5 FIFA 22
699 Kč –37 % 439 Kč
Skladem 12+
Možnosti doručení
Sportovní hra pro Playstation 5

Detailní informace

Local distributor
Lokální distributor
Nintendo, Umax, Boffin
Personal pickup
Osobní odběr
Kolbenova 961/27d
Authorized service
Autorizovaný servis
Kolbenova 961/27d
Verified by customers
Ověřeno zákazníky
více než 25 let zkušeností

Detailní popis produktu

EA SPORTS™ FIFA 22 na konzolích PlayStation®5 a Xbox Series X|S posouvá zážitek na novou úroveň, a to nejen díky revoluční technologii nové generace HyperMotion, která pozvedne každý moment zápasu. HyperMotion integruje pokročilá data z celého týmu a strojové učení s cílem zintenzivnit hratelnost v každém zápase ve FIFA 22.

Zásluhou výkonu konzolí nové generace přináší dosud nejrealističtější a nejplynulejší hratelnost. FIFA 22 se pyšní řadou novinek napříč všemi herními režimy. Užijte si větší konzistentnost mezi tyčemi díky přepracovanému chování brankářů, které přinese větší klid na nejdůležitějším postu na hřišti. Splňte si fotbalové sny v režimu Kariéra, vytvořte si a spravujte vlastní klub a doveďte ho ke slávě. Vystavte na odiv svou eleganci v přepracovaném herním systému ve VOLTA FOOTBALL. V režimu FIFA Ultimate Team™ přivítejte zpět nejpamátnější fotbalisty v rámci edice Hrdinové. A vychutnejte si atmosféru svého dalšího velkého zápasu díky nejvíce pohlcujícímu hernímu zážitku v historii série EA SPORTS FIFA.

HERNÍ SYSTÉM


TECHNOLOGIE HYPERMOTION

Novinkou v sérii EA SPORTS FIFA a na konzolích nové generace je systém HyperMotion, kombinující vůbec poprvé dvě technologie a výrazným způsobem vylepšující hratelnost:

Pokročilé nasnímání zápasu 11 na 11

Soupravy Xsens umožňují vůbec poprvé nasnímat pohyb 22 profesionálních fotbalistů hrajících ve vysokém tempu. Tento bezkonkurenční objem kvalitních údajů o pohybu skutečných hráčů je základem pro pohyb jednotlivců i týmů ve FIFA 22.

Strojové učení

Naším špičkovým patentovaným algoritmem strojového učení jsme prohnali přes 8,7 milionu snímků z pokročilého nasnímání zápasu. Algoritmus díky tomu dokáže v reálném čase vytvářet nové animace s cílem dosáhnout organického fotbalového realismu při různých interakcích na hřišti.

Výsledkem je realističtější a plynulejší hratelnost v každém zápase v jednotlivých herních režimech FIFA 22 na konzolích nové generace:

Autentický pohyb celého týmu

Zásadní krok vpřed představují soupravy Xsens, jež jsme vůbec poprvé použili k nahrání dat od všech 22 fotbalistů hrajících ve vysokém tempu. Data pořízená z každého dotyku, obranného zákroku, sprintu a osobního souboje jsou základem největší aktualizace animací v historii série FIFA. Zásluhou více než 4000 nových animací (více než třikrát tolik v porovnání s FIFA 21) jsme docílili vylepšeného projevu každého hráče ve hře a nejvěrnějšího pohybu fotbalistů v historii série EA SPORTS FIFA.

Algoritmus „ML – Flow"

Náš algoritmus strojového učení mění celý systém fungování animací ve sportovních videohrách, což s sebou přináší větší plynulost a vizuální realismus. Na základě více než 8,7 milionu snímků z pokročilého nasnímání zápasu 11 na 11 vytváří algoritmus ML – Flow v reálném čase nové animace, s jejichž pomocí mohou hráči lépe přizpůsobit svůj krok a tempo běhu před zpracováním míče nebo plynulejším vysláním střely.

Taktická UI

Díky výkonu nové generace konzolí doznala zlepšení také taktická inteligence všech 22 hráčů. Každý fotbalista dokáže lépe vnímat rozestavení a pohyb spoluhráčů i soupeřů, což zaručuje novou úroveň taktického realismu. V útoku mohou hráči nově činit až 6× více rozhodnutí každou sekundu, takže mají lepší povědomí o svém okolí, při zakládání akce si chytřeji nabíhají a v reakcích na volné míče vyvíjí větší rychlost. Přepracování defenzivní UI znamená, že týmy teď fungují více jako celek, drží rozestavení při pohybu po hřišti a pokrývají volné prostory.

Kinetické vzdušné souboje

Dvě vylepšené technologie pro hráčské interakce synchronizují animace fotbalistů, což zvyšuje realismus a odezvu při výskocích v souboji o míč. Všimněte si obránců a útočníků, jak se strkají, tahají a vrážejí do sebe při snaze dostat se na centr, odkopnout míč do bezpečí a naběhnout si na dlouhé přihrávky. Výsledkem je zlepšená kvalita při hlavičkování a jasnější výsledek soubojů o to, kdo se dostane první k míči.

Vyrovnaná kontrola míče

Díky aktualizovaným animacím je ovládání míče ve FIFA 22 přirozenější a plynulejší než kdy předtím. Delší dvojdotykové animace umožňují lepší kontrolu míče ve vzduchu, větší mrštnost při zpracování balonu na zemi a větší sílu při jeho krytí. K dispozici tak máte nové způsoby, jak si připravit akci na útočné polovině.

Zlidštění hráčů

Zásluhou pokročilého nasnímání zápasu 11 na 11 se můžete těšit na nové animace hráčů bez míče a jejich chování, které přispějí k vylepšení celkové uvěřitelnosti aktérů na hřišti. Všimněte si, jak soupeři spolu mluví, ukazují a gestikulují na základě aktuálního dění a naléhavosti. Ruku v ruce s vylepšeními v oblasti aktivního pohybu je letošní ročník tím nejrealističtějším a nejpůsobivějším v historii série FIFA.

DALŠÍ PRVKY HRATELNOSTI

Přepracované chování brankářů

Díky zbrusu novému brankářskému systému jsou strážci branky inteligentnější, což se pozitivně projeví v chytání soupeřových střel a chytřejším rozhodování mezi tyčemi. Poziční hra brankářů ve FIFA 22 vychází z různých stylů gólmanů po celém světě s cílem věrně napodobit chování prvotřídních brankářů včetně jejich bleskových reflexů.

Skutečná fyzika míče

Skutečná data importovaná do FIFA 22 posouvají fyziku míče na novou úroveň realismu. Vyladěné parametry včetně rychlosti, falše, aerodynamického odporu, tření o zem a valivého odporu znamenají, že každý dotyk, střela, volej, přihrávka nebo driblink budou vypadat a působit opravdově.

Výbušný sprint

Výbušný sprint, novinka v hratelnosti měnící dynamiku situací jeden na jednoho, vám přináší větší kontrolu nad zrychlením při driblinku nebo bránění. Nalákejte soupeře a zvolte vhodný okamžik, kdy se v plné rychlosti zbavíte obránce a podpoříte svůj tým v útočné fázi.

Nové útočné taktiky

Nové útočné taktiky vám dávají větší kontrolu nad tím, jak chcete, aby váš tým hrál. Nastavte mužstvu různé styly pro jednotlivé poloviny hřiště: držte míč na své půlce a rychlým založením akce pronikněte na soupeřovu polovinu, hrajte přímo od šestnáctky k šestnáctce nebo dejte přednost vlastnímu jedinečnému stylu.

ÚCHVATNÝ HRACÍ DEN SE VŠÍM VŠUDY

Živé prostředí na stadionech

Díky výkonu konzolí nové generace si teď můžete naplno užít legendární autentickou atmosféru z nejslavnějších fotbalových stadionů.

Předzápasové očekávání

Nové předzápasové situace v kabině, rozcvička a animace nástupu hráčů zvyšují očekávání před velkými zápasy. U řady evropských klubů přibyly vlastní skladby pro zahajovací ceremoniály zápasů a po vstřelení gólu, což posouvá vnímání domácího utkání na další úroveň. Nové předzápasové prvky na stadionech vybraných evropských velkoklubů umocňují atmosféru UEFA Champions League a vylepšují zážitek z hracího dne.

Dynamické nasvícení a hřiště

Díky vylepšenému systému nasvícení si od úvodního až do závěrečného hvizdu všimnete nové úrovně detailů. To se týká také trávníků, jejichž nové textury se mění dynamicky po celých 90 minut.

Vylepšené chování

Těla hráčů byla přepracována s cílem lépe zachytit atletické schopnosti špičkových fotbalistů. Dynamické chování diváků koresponduje s dějištěm zápasu a událostmi na hřišti: diváci odcházejí dříve, pokud váš tým prohrává velkým rozdílem, dynamicky probíhající chorea oslavují hvězdné hráče a záběry na situace bez míče lépe simulují skutečné fotbalové přenosy.

Ještě větší gólové momenty

Tento prvek představený ve FIFA 21 doznal vylepšení zásluhou nových animací diváků i hráčů, úhlů kamery a charakteristických oslav pro třikrát více hráčů než ve FIFA 21. Naplno si tak vychutnejte radost z vítězných gólů v posledních okamžicích zápasu nebo vyrovnávacích branek odvracejících bezprostřední porážku či vyřazení.

Fyzika sítí nové generace

Fyzika sítí a zvuk nové generace umocňují vzrušení z nejdůležitějšího okamžiku fotbalového zápasu. Vylepšená úroveň vizuálního zpracování elasticity, napnutí a chvění v kombinaci s vylepšeným zvukem zdůrazňují dramatičnost každého gólu, zatímco haptická zpětná vazba na konzoli PlayStation®5 vám umožní opravdu pocítit, když míč skončí v síti.

Vylepšený komentář

Do zápasu vás nevtáhne pouze dění na trávníku, ale také výkony komentátorů. K oživení utkání přispějí svou měrou úplně noví komentátoři jako Stewart Robson nebo hlasatel Dominic Walker, které doplní Alex Scott. Nový systém umožňuje komentátorům vzájemně se přerušit, pokud jde na hřišti do tuhého.

Zvuk na hřišti

Zásluhou zcela nové audio funkce vyniknou zvuky stadionu, které vás na kompatibilním hardwaru ještě více vtáhnou do zápasu. Uslyšíte výkřiky spoluhráčů a další ruchy na stadionu, díky nimž si budete připadat, jako byste stáli přímo na hřišti.

Rozsáhlejší zápasová analýza

Kompletně přepracovaná obrazovka Statistiky zápasu nabídne nové grafické zpracování a rozsáhlejší informace o držení míče, střelbě, přihrávkách a bránění, díky nimž lépe zanalyzujete svůj výkon po každém utkání.

ZCELA NOVÝ ÚVOD

Vítá vás FIFA

Vyrazte do pařížských ulic v rámci zcela nového filmového zážitku pro nové hráče i navrátilce. Prostřednictvím mixu interaktivních her a zcela nových videí si na cestě k legendárnímu stadionu Paris Saint-Germain – Parku Princů – vyzkoušejte novou hratelnost s podporou technologie HyperMotion, vytvořte si vlastní postavu a poznejte řadu známých osobností ze série FIFA i fotbalového světa.

Přepracovaná hlavní nabídka

FIFA 22 představuje novou dynamickou hlavní nabídku s ambasadory FIFA 22, která přinese intuitivnější a efektivnější uživatelské rozhraní, a zcela novou podobu seznamu přátel, s níž snadno poznáte, kdo je právě on-line, a mnohem rychleji se dostanete do on-line zápasu.

REŽIM KARIÉRA


Prožijte své fotbalové sny v režimu Kariéra ve FIFA 22, vytvořte si klub a z potenciálního kandidáta na sestup vybudujte globálního giganta. Užijte si přepracovaný mód Kariéra hráče a více způsobů postupu a možností dosažení vytoužených úspěchů během fotbalové cesty svého profíka. Režim Kariéra ve FIFA 22 se pyšní ještě větší autentičností než kdy předtím díky integraci nové UEFA Europa Conference League společně s plně licencovanými největšími ligami a klubovými soutěžemi jako UEFA Champions League a UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesliga, LaLiga Santander a mnohými dalšími.

Vytvořte si klub

Staňte se nejnovějším týmem ve FIFA 22 s pomocí funkce Vytvořte si klub, nového způsobu hraní režimu Kariéra trenéra, který vám umožní budovat a spravovat tým od základů.

Vytvořte

Na začátku své cesty za úspěchem zvolte jméno týmu, jeho přezdívku a počáteční ligovou soutěž.

Upravte

Prostřednictvím bezpočtu možností úprav si klub přizpůsobte dle libosti. Navrhněte klubový znak odpovídající vaší vizi, vytvořte si domácí a venkovní dres, který vám bude závidět celá liga a poté v editoru stadionu vytvořte domácí arénu, na kterou budou fanoušci náležitě hrdí. Každou sezónu své návrhy vylaďte, abyste udrželi svěží vzhled na hřišti i tribunách.

Soupeřte

Při nastavení svého týmu zvolte jeho hvězdičkové hodnocení podle toho, zda chcete bojovat s fotbalovou elitou, nebo toužíte vystoupat z nižších ligových pater a dosáhnout slávy v UEFA Champions League nebo CONMEBOL Libertadores.

Systém rozvoje postavy

Díky přepracovanému systému rozvoje postavy v režimu Kariéra hráče máte vývoj svého profíka plně pod kontrolou. Tréninkem a hraním zápasů získávejte ZB, poté použijte dovednostní body k vylepšení hráčových vlastností a zvýšení jeho hodnocení.

Vylepšení

Novinkou v systému rozvoje jsou vylepšení, herní bonusy k vlastnostem, které můžete aktivovat na základě aktuálního dění v zápase, aby váš tým dokázal vstřelit kýženou vyrovnávací branku, rozhodující gól v boji o pohár nebo udržet nulu vzadu, jež rozhodne o celé sezóně.

Zápasové úkoly

V rámci zápasových úkolů, které jsou dynamicky generovány na základě vašeho postu, jsou zvažovány různé faktory umožňující vám plnit výzvy pokaždé, když vstoupíte na trávník. Pokud věříte ve své schopnosti, můžete během jednotlivých zápasů ztížit jeden ze svých úkolů, za jehož splnění získáte hodnotnější odměny, které vám pomohou s rychlejším postupem.

Hodnocení trenérského týmu

Splněním stanovených cílů zlepšete své hodnocení u trenérského týmu a vypracujete se ze střídajícího hráče – ve FIFA 22 nově s možností nastoupit z lavičky – do základní sestavy.

Pozápasová videa

Naplno prožijte radost z vítězství, zklamání z porážky, chválu za mimořádný výkon nebo pachuť červených karet zásluhou nových pozápasových videí, které reagují na dění v utkání s cílem posunout režim Kariéra hráče na zcela novou úroveň.

VOLTA FOOTBALL


VOLTA FOOTBALL se vrací s novou dávkou fotbalové elegance po celém hřišti a dalšími způsoby vyjádření stylu a propojení s vlastním týmem na pouličních fotbalových hřištích po celém světě. Předělaný herní systém malé kopané vás odmění za dovednosti s míčem. Zúčastněte se v jednotlivých sezónách jedinečných akcí na speciálních místech a v rámci nového systému sezónního postupu, který vám umožní získávat ZB potřebné pro odměny VOLTA FOOTBALL bez ohledu na zvolený režim, si odemkněte nové vybavení.

Vydavatel: Electronic Arts Inc.

Výv. Studio: EA Vancouver a EA Romania

Datum vydání: 1. října 2021

Věkové hodnocení: Prozatím nehodnoceno

Počet on-line hráčů: 1–22

Počet off-line hráčů: 1–4

Web: http://ea.com/games/fifa/fifa-22/

Facebook: http://facebook.com/easportsfifa

Twitter: http://twitter.com/easportsfifa

Instagram: http://instagram.com/easportsfifa/

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 5 hry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.09 kg
Žánr: Sportovní
Lokalizace: České titulky
PEGI: 3
Dostupnost: 12+ ks
Platforma: Playstation 5
Typ distribuce: krabicová
Verze: Game Medium

Fifa 22 trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: