Novinky

Nintendo Summer Sale: nekonečná zábava, ať jsi kdekoli


​*Akce platí do 11.8.2024 nebo do vyprodání zásob! Na nedostupné zboží za akční cenu v tomto termínu bude objednávka stornována. Akce se vztahuje výhradně na prodej koncovým zákazníkům, na jeden doklad nesmí být prodáno více než 3 kusy/položka!!!

Nintendo Switch console with neon red&blue Joy-Con 6 999,- Kč
Nintendo Switch console with neon blue&red Joy-Con 6 999,- Kč
Nintendo Switch - OLED Model (Neon Blue/Neon Red) 8 199,- Kč
Nintendo Switch - OLED Model (White) 8 199,- Kč
Nintendo Switch Lite Turquoise 4 999,- Kč
Nintendo Switch Lite Yellow 4 999,- Kč
Nintendo Switch Lite Blue 4 999,- Kč
Nintendo Switch Lite Coral 4 999,- Kč
Joy-Con Pair Blue/Neon Yellow 1 599,- Kč
Joy-Con Pair Neon Green/Neon Pink 1 599,- Kč
Joy-Con Pair Neon Purple/Neon Orange 1 599,- Kč
Joy-Con Pair Neon Red/Neon Blue 1 599,- Kč
Joy-Con Pair Pastel Pink/Yellow 1 599,- Kč
Joy-Con Pair Pastel Purple/Green 1 599,- Kč
Nintendo Switch Pro Controller 1 399,- Kč
SWITCH Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp 799,- Kč
SWITCH Animal Crossing: New Horizons 999,- Kč
SWITCH Another Code: Recollection 799,- Kč
SWITCH Detective Pikachu Returns 599,- Kč
SWITCH Disney Illusion Island 599,- Kč
SWITCH Donkey Kong Country: Tropical Freeze 999,- Kč
SWITCH Endless Ocean Luminous 599,- Kč
SWITCH Everybody 1-2 Switch 229,- Kč
SWITCH Fae Farm 799,- Kč
SWITCH Fashion Dreamer 799,- Kč
SWITCH Fire Emblem Engage 799,- Kč
SWITCH Fire Emblem Warriors: Three Hopes 799,- Kč
SWITCH Kirby and the Forgotten Land 999,- Kč
SWITCH Mario Kart 8 Deluxe 999,- Kč
SWITCH Mario Kart 8 Deluxe-Booster Course Pass Set 359,- Kč
SWITCH Monster Hunter Rise 459,- Kč
SWITCH Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin 799,- Kč
SWITCH Nintendo Switch Sports 899,- Kč
SWITCH Pokémon Scarlet + Area Zero DLC 1 199,- Kč
SWITCH Pokémon Shining Pearl 799,- Kč
SWITCH Pokémon Violet + Area Zero DLC 1 199,- Kč
SWITCH Princess Peach: Showtime! 799,- Kč
SWITCH Ring Fit Adventure 1 299,- Kč
SWITCH Super Mario Bros. Wonder 999,- Kč
SWITCH Super Mario Odyssey 999,- Kč
SWITCH Super Mario 3D World + Bowser's Fury 999,- Kč
SWITCH Super Mario Party 999,- Kč
SWITCH Super Mario RPG 699,- Kč
SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild 1 199,- Kč
SWITCH The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom 1 199,- Kč
SWITCH WarioWare: Move It! 599,- Kč
SWITCH Xenoblade Chronicles: Definitive Edition 799,- Kč
SWITCH Xenoblade Chronicles 3 799,- Kč
Umax VisionBook 15WN Plus: Nová dimenze výkonu a komfortu

Představujeme vám revoluční notebook Umax VisionBook 15WN Plus, který posouvá hranice všestrannosti a efektivity. Ať už jste doma, na cestách, ve škole nebo v kanceláři, tento elegantní společník vás nikdy nezklame.

Srdcem notebooku je nejnovější procesor Intel Alder Lake N100, který přináší o 40 % vyšší výkon oproti předchůdci. Díky tomu zvládnete vše od náročných pracovních úkolů až po zábavu a hry, a to s minimální spotřebou energie.

Nechte se okouzlit 15,6" Full HD IPS displejem, který vám nabídne ostrý a živý obraz z jakéhokoli úhlu. Štíhlý design a tichý provoz bez ventilátoru zajistí, že práce na VisionBooku bude čistým potěšením.

Komfort při psaní zaručuje podsvícená klávesnice s numerickým blokem a českými i slovenskými znaky. Bezpečnost vašeho soukromí chrání 2MP webkamera s praktickou krytkou.

Klíčové přednosti:

 • Výkonný procesor Intel Alder Lake N100
 • 8 GB DDR4 RAM a 256 GB SSD s možností rozšíření
 • Bohatá konektivita včetně Gbit LAN, Wi-Fi AC a Bluetooth 5.1
 • 3x USB 3.0, HDMI a Type-C port pro maximální flexibilitu
 • Tichý provoz díky pasivnímu chlazení

VisionBook 15WN Plus nabízí perfektní rovnováhu mezi výkonem, přenositelností a cenou. Je to ideální volba pro všechny, kteří hledají spolehlivého partnera pro práci i zábavu, aniž by museli sáhnout hluboko do kapsy.

Zažijte novou éru produktivity s Umax VisionBook 15WN Plus - notebookem, který předčí vaše očekávání.

Paper Mario: The Thousand-Year Door dorazil dnes na konzoli Nintendo Switch

Zábavné dobrodružství plné barvitých postaviček a papírové zábavy začíná právě dnes: hra Paper Mario: The Thousand-Year Door dorazila na konzoli Nintendo Switch.

Mario navštíví Rogueport, nechvalně proslulé město plné proradných lumpů, aby pomohl Princezně Peach při hledání pokladu. Peach však není nikde k nalezení! Poté, co se Mario dozví o legendě o Crystal Stars, vydává se je najít a snad vypátrat i Princeznu...

Mario není jediný, kdo doufá, že najde ony Crystal Stars – a není to jen Bowser, kdo tentokrát bude dělat potíže! Podaří se našemu hrdinovi najít tyto starobylé artefakty, otevřít Thousand-Year Door pohřbené hluboko pod městem a možná nakonec i zachránit svět?

K nalezení Crystal Stars se musíte vydat za hranice města Rogueport a prozkoumat zdejší svět. Cestou na vás čekají nejrůznější objevy: obrovský drak skrývající se ve strašidelném hradu, prokleté město zahalené do věčného soumraku, odvážná detektivní práce na palubě jedoucího vlaku a mnoho dalšího! Postavte se nepřátelům v tahových soubojích na lepenkové scéně před nadšeným publikem. Čím lépe si povedete, tím více vás budou diváci povzbuzovat!

Během svého dobrodružství Mario objeví tajemné černé truhly, které ho po otevření obdaří speciálními papírovými schopnostmi. Tyto schopnosti mohou hráči pomoci překonat překážky: díky nim se Mario může proměnit v papírové letadlo, aby mohl přelétat nad propastmi, nebo se stát tenkým jako papír (doslova) a protáhnout se těsnými prostory. K dispozici jsou i další schopnosti, které můžete objevit.

Ponořte se už dnes do Endless Ocean Luminous pro Nintendo Switch

Začněte už dnes prozkoumávat rozlehlé vody plné mořských živočichů, skrytých pokladů a záhad díky Endless Ocean Luminous pro Nintendo Switch. Se svojí zvukovou kulisou a poklidnou vizuální stránkou Endless Ocean Luminous nabízí jak odpočinkovou hratelnost, tak i postupné doplňování herní encyklopedie různými mořskými živočichy. 

V doposud neprozkoumaném Veiled Sea hráči narazí na více než 500 mořských živočichů, kdy některé z nich byly považované za vyhynulé, či dokonce mýtické! Jakmile je naskenují, váš výzkumný asistent vám nabídne detailní informace a další zajímavá fakta o těchto živočiších. Záhadné Veiled Sea se promění s každým ponorem. Hráči se pod hladinu mohou vydat s dalšími potápěči, pozvat je mohou ke společnému potápění či jízdě na humrovi.

Předplatitelé služby Nintendo Switch Online* mohou oceán prozkoumávat ve skupinách až 30 hráčů v rámci tzv. Shared Dives. Pozdravte ostatní potápěče přátelskými gesty a následně se společně vydejte na průzkum. Po dokončení ponoru si odemknete nové barvy neoprenu, samolepky a dodatečná gesta pro vašeho potápěče. Při koupi hry rovněž obdržíte týdenní Nintendo Switch Online členství, tudíž online funkce si může vyzkoušet každý.

Začněte se těšit na Event Dives* – tematické ponory, které se budou periodicky objevovat a nabídnou ještě více šancí, jak vidět podmořský život.

*Nintendo Switch Online členství (prodávané samostatně) a Nintendo účet jsou vyžadovány pro online hraní. Nemusí být dostupné ve všech zemí. Internetové připojení je vyžadováno pro online služby. Uplatňují se podmínky a ujednání. Pro více informací navštivte https://www.mojenintendo.cz/switch/online

**Nintendo účet je vyžadován k využití této nabídky.

Princess Peach: Showtime! si na konzoli Nintendo Switch zahrajeme už tento týden

Opona se nad Princess Peach: Showtime! pro Nintendo Switch zvedne už tento týden! Během tohoto dobrodružství se Peach spojí se Stellou – strážkyní divadla Sparkle – aby ho zachránila před Grape a jejím zlotřilým gangem Sour Bunch. Naštěstí Peach přijde vhod několik různých proměn, k nimž Peach dopomůže i síla Stelliny stuhy. Jedině tak se hlavní hrdinka může postavit Grape. Každá z proměn propůjčí Peach jiné schopnosti, které bude potřebovat, aby celou nastalou situaci zachránila. 

Mezi tyto proměny patří:

 • Swordfighter Peach: Zažeňte Sour Bunch do kouta elegantními údery, úskoky a protiútoky.
 • Detective Peach: Nasaďte si pátrací čepku, vyzvídejte, odhalte stopy a vyřešte záhadu na tradiční způsob "Kdo je vrah" .
 • Kung Fu Peach: Braňte se obratnými kopy a úskoky. Své protivníky můžete poslat do vzduchu díky síle a rovnováze.
 • Patissiere Peach: Upečte a následně nazdobte dobroty, na kterých se neztratí pořádná dávka kouzelného krému. Při šlehání si však dávejte pozor na časový limit.
 • Ninja Peach: Skrývejte se v útrobách divadla, skákejte ze zdi na zeď a nechte kunai se postarat o protivníky. Pohybujte se ladně a udeřte ve správný čas!
 • Cowgirl Peach: Obkličte nepřátele, lasem seberte předměty a osedlejte svého věrného koně.
 • Dashing Thief Peach: Hackujte a potichu se protáhněte kolem nepřátel. Poznejte vzrušení (a kouzlo) špionáže!
 • Figure Skater Peach: Ladně bruslete, ukažte všem svůj um včetně správně načasovaných otoček a skoků.
 • Mermaid Peach: Pomocí kouzelného hlasu Peach dirigujte mořská stvoření, odhalujte další cestu a udržujte harmonii se zdejším vodním orchestrem.
 • Mighty Peach: Z hrdinky je superhrdinka! Postarejte se o protivníky díky svým silným úderům a nadlidskou sílou.

V rámci demoverze hry, jež je dostupná na Nintendo eShop, si vyzkoušíte hraní za mečířku a cukrářku Peach. Jako mečířku vás čekají akční pasáže: budete švihat, máchat, uskakovat a provádět protiúdery. Zatímco v roli cukrářky se připravte na přípravu lahodných dezertů pro Festival sladkostí, kde se to bude hemžit sladkými dobrotami.

Joy-Con ovladače v pastelově růžové barvě budou k dostání u vybraných prodejců ve stejný den jako hra Princess Peach: Showtime!, tedy 22. března.

Šokující oznámení Nintenda na MAR10 Day – tohle musíte vidět!

Součástí oslav letošního MAR10 Day bylo nové video vydané společností Nintendo, v jehož rámci došlo hned k několika novým oznámením. První dvě se týkají dat vydání titulů s Mariem a jeho přáteli, hráče zcela jistě potěší i uvedení tří Mario her do služby Nintendo Switch. A fanoušci Super Mario Bros. ve filmu nyní mají jistotu, že se dočkají nového animovaného filmu založeného na této herní sérii. 

Připravte se na oživení vzpomínek na klasiky z konzole Game Boy, další dobrodružství s papírovým Mariem i na více zasloužené pozornosti pro Luigiho. MAR10 Day toho nabídl více než dost:

 • Paper Mario: The Thousand-Year Door je za rohem! Už 23. května se Mario a jeho nezkrotní parťáci vydají do papírového světa s cílem odemknout záhadné Thousand-Year Door. Toto vtipné a rozmarné RPG vyjde na Nintendo Switch po 20 letech po původním vydání na konzoli GameCube. Nová verze nabídne vylepšenou grafiku, soundtrack a nové možnosti hratelnosti.
 • Luigi’s Mansion 2 HD otevírá své brány: Pomozte Luigimu získat znovu ztracené Dark Moon úlomky rozprostřené v několika různých strašidelných sídlech, kdy každé z nich nabídne své vlastní hádanky k vyřešení a duchy k odchycení. Od 27. června, kdy hra vychází, tak můžete vyzkoušet sílu Poltergustu 5000, s nímž bude vysávání duchů jedna radost. Nezapomeňte s ním proslídit každý kout těchto strašidelných sídel! I tento titul – původně vydán na konzoli Nintendo 3DS – dorazí ve vylepšené podobě na Nintendo Switch.
 • Tři klasické Mario hry z konzole Game Boy obohatí službu Nintendo Switch Online: Od dnešního dne nabízí služba Nintendo Switch Online hned trojici následujících her z konzole Game Boy: Dr. Mario (Game Boy), Mario Golf (Game Boy Color) a Mario Tennis (Game Boy Color).*
 • Nový animovaný film založený na Super Mario Bros. ve filmu: Shigeru Miyamoto se překvapivě také objevil ve videu a oznámil, že Nintendo ve spolupráci s Illumination připravují nový animovaný film založený na Super Mario Bros. ve filmu. Jeho premiéra je naplánovaná na 3. dubna 2026.

*Nintendo účet a aktivní Nintendo Switch Online členství je vyžadováno. Nemusí být dostupné ve všech zemí. Je vyžadováno internetové připojení. Uplatňují se podmínky a pravidla.

Jeviště je nachystáno v demoverzi Princess Peach: Showtime!

Vstupte na jeviště v roli Peach a zachraňte Sparkle Theater před Grape a jejími padouchy Sour Bunch s bezplatným demem Princess Peach: Showtime!, jež je nyní dostupné na Nintendo eShop.

V rámci něho si můžete vyzkoušet hraní za mečířku a cukrářku Peach, respektive okusíte proměny hlavní hrdinky do těchto rolí. Jako mečířku vás čekají akční pasáže: budete švihat, máchat, uskakovat a provádět protiúdery. Zatímco v roli cukrářky se připravte na přípravu lahodných dezertů pro Festival sladkostí, kde se to bude hemžit sladkými dobrotami.

Každá z proměn Peach znamená, že hlavní hrdinky získá zcela odlišené schopnosti. Nový trailer A deep dive into Princess Peach: Showtime! (Nintendo Switch) přibližuje tyto proměny a nabízí nové informace o titulu včetně toho, jaké možnosti úpravy budou hráči mít pro šaty Peach i její stuhu Stellu. 

Ve stejný den jako hra Princess Peach: Showtime! – tedy 22. března – dorazí do obchodů i pastelově růžová varianta ovladačů Joy-Con, které budou dostupné u vybraných partnerů.

Another Code: Recollection právě dorazilo na Nintendo Switch

Od dnešního dne se můžete vydat na tajemné dobrodružství v Another Code: Recollection pro Nintendo Switch. Připojte se k sirotkovi jménem Ashley, jež obdržela dopis od svého otce, o němž si myslela, že už zemřel. Tento dopis spustí řetězec záhadných událostí, které ji dovedou na tajemný a vzdálený ostrov Blood Edwads, kde na ni čekají odpovědi. Kdo nebo co za tímto vším stojí? Podívejte se na nový trailer Another Code: Recollection – Jaké záhady na vás čekají? | Nintendo Switch

Another Code: Recollection obsahuje hned dvě hry: Another Code: Two Memories a Another Code: R - Journey into Lost Memories. Odhalte minulost a zjistěte pravdu v těchto dvou titulech, které nabízí vylepšenou grafiku, plně prozkoumatelná prostředí, nový dabing, soundtrack i přepracované hádanky. Rovněž byly přidány systémy volitelných nápověd a navigace. Ty jistě ocení hráči, kteří by rádi využili trochu té pomoci při zjišťování jejich dalších kroků.

Demoverze hry je už dostupná na Nintendo eShop. Vyzkoušet si můžete úvodní kapitolu Another Code: Two Memories, přičemž vás postup se posléze přenese do plné verze.