PS5 Wild Hearts

Kód: EAP58000
Akce
479 Kč –29 % 339 Kč
Skladem 12+
Možnosti doručení
WILD HEARTS Epické dobrodružství zasazené do fantasy světa. Hra pro PS5  

Detailní informace

Local distributor
Lokální distributor
Nintendo, Umax, Boffin
Personal pickup
Osobní odběr
Kolbenova 961/27d
Authorized service
Autorizovaný servis
Kolbenova 961/27d
Verified by customers
Ověřeno zákazníky
více než 25 let zkušeností

Detailní popis produktu

WILD HEARTS™

„Zkroťte zdivočelý svět“

Osvojením prastaré technologie se vydejte na lov obrovských bestií. Hra WILD HEARTS™ je unikátní variací na lovecký žánr, v níž vám technologie pomáhá bojovat se strašlivými bestiemi disponujícími divokou silou samotné přírody. Vyrazte na lov sami, nebo s přáteli v kooperativním režimu.

Nikdo už si nepamatuje, proč Kemono začali řádit v kdysi prosperující Azumě. Tyto obří bestie, které pohání zoufalství, ovládají sílu prvotní přírody v její nejničivější podobě. Po nějakou dobu se zdálo, že se nikdo nedokáže postavit jejich drtivé síle, ale teď svítá naděje v podobě hrozivého lovce, vyzbrojeného smrtícími zbraněmi a prastarou technologií zvanou Karakuri, který by mohl zvrátit průběh bitvy.

Hru vytvořilo japonské studio Omega Force, které stojí za sérií DYNASTY WARRIORS. Ve WILD HEARTS se vydáte na epické dobrodružství zasazené do fantasy světa, který je inspirovaný feudálním Japonskem. Lov začíná 17. února 2023.

Nikdo už si nepamatuje, proč Kemono začali řádit. Tyto obří bestie ovládají sílu samotné přírody, které se nikdo nedokázal postavit. Než jste se objevili vy, lovci vyzbrojeni smrtícími zbraněmi a prastarou technologií zvanou Karakuri, kteří by mohli zvrátit průběh bitvy a zkrotit zdivočelý svět.

  • Lovte obrovské tvory v divoké přírodě
  • Vytvořte si loviště
  • Lovte ve skupině, nebo jako vlk samotář
  • Vyzbrojte se, abyste mohli lovit, a lovte, abyste se mohli vyzbrojit
  • Prozkoumejte fantasy feudální Japonsko   

LOVTE OBROVSKÉ PŘÍRODNÍ TVORY

Kemono jsou ztělesněním síly přírody. Tato obří zvířata časem splynula s přírodními živly a upravují své prostředí tak, aby vyhovovalo jejich potřebám. Jak mohou obyčejní lidé doufat, že se jim podaří porazit tak obrovité nepřátele? Bude to chtít odvahu, lstivost a velké schopnosti. Přežijte jejich útoky, poučte se z jejich chování a použijte své Karakuri a zbraně, abyste tato stvoření rozsekali na kousky.

VYTVOŘTE SI LOVIŠTĚ

Jste jediní v Azumě, kdo dokáže ovládat technologii Karakuri. Tato prastará technologie vám umožňuje přizpůsobit si prostředí na kreativní loviště ideální k likvidaci obřích Kemono. Udělejte si zásoby materiálů na výrobu mnoha druhů Karakuri v závislosti na svých potřebách, dovednostech a na tom, proti kterému Kemono bojujete. Používejte je k průzkumu, obraně sebe i svých loveckých parťáků a získání převahy v boji.   

LOVTE VE SKUPINĚ, NEBO JAKO VLK SAMOTÁŘ

Někteří si vzrušení z lovu nejlépe vychutnají sami. Ale i ten nejsmrtonosnější lovec se může setkat s tvorem, kterého nedokáže porazit sám. Ve hře WILD HEARTS se můžete spojit s až dvěma přáteli (nebo jinými hráči) a stopovat a lovit kořist společně. Lov ve skupině vám umožní rozšířit bojové možnosti a plnit speciální mise.   

VYZBROJTE SE, ABYSTE MOHLI LOVIT, A LOVTE, ABYSTE SE MOHLI VYZBROJIT

Čím víc lovíte, tím víc se zlepšujete. Vytvořte si postavu, posbírejte materiály z každého lovu a vytvořte si řadu brnění a zbraní, abyste dokázali skolit ještě větší bestie. Vyberte si jednu z osmi různých zbraní pro boj zblízka a na dálku (například katanu Karakuri nebo wagasu), která bude vyhovovat vašemu hernímu stylu. Vyrobte si vybavení z padlých Kemono a přizpůsobte si ho podle vlastních představ. Čím dál ve hře postoupíte, tím lepší výbavu budete mít a tím větší nepřátele budete schopni porazit.

PROZKOUMEJTE FANTASY STŘEDOVĚKÉ JAPONSKO   

Nechte se pohltit překrásným prostředím plným staveb, jež symbolizují každodenní život na vesnici, víru a válečné konflikty a které teď pohltila příroda. Prozkoumejte čtyři lovecké oblasti podle ročních období – každý region oplývá jedinečnými krásami i nebezpečími. Vydejte se po kopcích obklopujících rozkvetlou třešeň, na ostrov s vodopádem, do války poznamenané pevnosti pokryté podzimním listím a na bestií zničený starý hrad uvězněný v zamrzlém jezeře. Chaos způsobený neklidnými Kemono ovlivní roční období nečekaným způsobem, takže lov bude ještě náročnější – dokud nedorazíte na poslední loviště.   

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 5 hry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.08 kg
Žánr: Akční adventura
Lokalizace: Angličtina
PEGI: 12
Dostupnost: 12+ ks
Platforma: PS Vita
Typ distribuce: krabicová
Verze: Game Medium

Wild Hearts

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: