Umax U-Smart Laser Robot Vacuum

Kód: UB911P
Značka: UMAX
5 990 Kč –16 % 4 990 Kč
Skladem (i ve slevě)
Možnosti doručení
Sleva: použité zboží. Robotický vysavač s laserovou  navigací, Wifi, funkcí mopování a ovládáním z mobilního telefonu

Detailní informace

Local distributor
Lokální distributor
Nintendo, Umax, Boffin
Personal pickup
Osobní odběr
Kolbenova 961/27d
Authorized service
Autorizovaný servis
Kolbenova 961/27d
Verified by customers
Ověřeno zákazníky
více než 25 let zkušeností

Detailní popis produktu

Produkt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

Nejnovější technologie pro novou dimenzi domácího úklidu

U-Smart Laser Robot Vacuum je inteligentní robotický vysavač nové generace s přesnou laserovou navigací a velmi tichým chodem, který kromě čištění pomocí kartáčů nabízí také možnost mopování díky modulárnímu designu s výměnnými zásobníky. Díky vestavěné Wifi lze vysavač ovládat pomocí mobilní aplikace U-Smart. Vysavač nabízí více režimů úklidu, silný motor i kvalitní baterii. Skvělou vychytávkou je kreslení mapy v reálném čase a definování oblastí k úklidu na této mapě. Nechybí ani plánování úklidu v určitém čase. Je uživatelsky přívětivý, jeho ovládání i údržba jsou velmi jednoduché. Vysavač je vybaven senzory, které zabrání kolizi s nábytkem a možnému pádu z výšky. Je vhodný téměř pro všechny druhy podlah (beton, dlažba, dřevo, koberec s nízkým chlupem apod.). LiIon baterie 5200Ah umožní pracovat po dobu až 120 minut a je vysavač po skončení úklidu nebo při nízké kapacitě baterie schopen se sám zaparkovat v dobíjecí stanici.

Hlavní benefity:

- Tichý chod s hlučností pod 60 dB
- Laserová navigace s přesnou navigací
- Grafické zobrazení mapy čištění v aplikaci v reálném čase
- Automatický úklid, úklid vybraných oblastí, zakázané oblasti
- Vestavěná Wifi a ovládání z mobilního telefonu
- Mobilní aplikace U-Smart v českém jazyce
- Možnost nastavení plánu vysávání
- Možnost hlasového ovládání
- Výkonný BDLC motor a výkonná baterie 5200mAh
- Režim suchého a mokrého čištění
- Modulární design s vyměnitelnými zásobníky na prach a na vodu
- Možnost nastavení výkonu motoru a množství vody při mopování
- Antikolizní IR senzory proti nárazu do nábytku
- IR senzory na spodní straně proti pádu ze schodů
- 3-násobná filtrace včetně účinného Hepa filtru

Laserová technologie a různé režimy úklidu

Robotický vysavač U-Smart Laser Robot Vacuum nabízí laserovou navigaci, díky které vysavač naskenuje celou vaši domácnost a vytvoří si přesnou mapu, takže budete vždy vědět, kde se právě nachází. To zajistí perfektní úklid celé plochy. Po úklidu se vysavač automaticky vrátí do dobíjecí stanice. Vysavač je vhodný na všechny podlahové krytiny a členité prostory. Vysavač nabízí různé režimy úklidu od jednoduchého automatického režimu až po možnost vyznačit na mapě v aplikaci oblasti, které chcete uklidit. Nechybí možnost vyznačit oblasti, které nechcete uklízet. Pro úklid omezené oblasti můžete využít režimu lokálního úklidu.

Modulární design s možností vysávání a vytírání


Vysavač disponuje dvěma vyměnitelnými zásobníky, na suchý i mokrý úklid. V případě, že chcete vysávat i vytírat zároveň, pouze nasadíte nádržku s vodou a s elektronicky řízeným vytíráním. Praktický zásobník na mopování je osazen textilií z mikrovlákna, která zachytí veškeré nečistoty během úklidu. Textilii velmi snadno sundáte a následně vyperete v pračce.

Výkonný motor a kvalitní baterie

Vysavač U-Smart Laser Robot Vacuum je osazen výkonným a kvalitním bezkartáčovým BLDC motorem, který zaručí tichý chod. Sací síla vám zajistí dokonalý úklid celé vaší domácnosti. V aplikaci lze nastavit 3 režimy výkonu motoru dle potřeby a míry znečištění. Vysokokapacitní 5200mAh baterie BYD vám zajistí až 120 minut úklidu, která postačí na úklid celé domácnosti. Pokud klesne kapacita baterie pod 10 % kapacity, vysavač se vrátí do nabíjecí stanice.

Ovládejte vysavač z mobilního telefonu díky aplikaci U-Smart


Díky vestavěnému bezdrátovému připojení Wifi lze vysavač připojit k domácí síti a ovládat jej přes mobilní aplikaci na telefonu (iOS, Android). V prvé řadě lze plánovat zapnutí vysavače v určitý den a čas. Vysavač po splnění úkolu zajede sám zpět do nabíjecí stanice. Mobilní aplikace také umožní ovládat vysavač ručně nebo nastavit různé režimy vysávání jako např. automatický mód s vyznačení oblastí, kde nechcete uklízet. V aplikaci lze nastavit oblasti úklidu, po jejichž dokončení se sám přesune do nabíjecí stanic. Lokální úklid umožní vysát pouze limitovanou oblast. Nechybí tlačítko pro návrat vysavače do nabíjecí stanice a také lze sledovat opotřebení vyměnitelných součástí (boční kartáče, filtr nebo hlavní kartáč). V aplikaci najdete i historii vysávání s vykreslenou mapou a v neposlední řadě zde lze nastavit výkon vysávání i množství vody při vytírání. Robotický vysavač, resp. aplikace podporuje ovládání hlasem (prozatím v anglickém jazyce) pomocí Google Assistant a Amazon Alexa.

Koncept jedna aplikace pro všechna U-Smart zařízení


Aplikace je připravena pro Android i iOS ke stažení a podporuje také český jazyk. Je vyvinuta s maximálním úsilím o jednoduché a přehledné ovládání a komfort při jejím používání. S jinými uživateli lze zařízení sdílet jejich pozváním do aplikace. Mobilní aplikace U-Smart je navržena s konceptem "jedna aplikace pro všechna zařízení" a nabízí řadu možných nastavení včetně chytrých scén a sdílení s ostatními uživateli. Koncept nabízí zabezpečené a šifrované připojení k internetu a cloudu. Odezva systému je v řádu milisekund, veškeré operace probíhají velmi rychle.

Výkon sání: až 2700 Pa
Hluk (db): méně než 60 dB
Napájecí adaptér : 100 - 240V/ 19V
Doba nabíjení: 3-4 hod.
Pracovní doba: až 120 min.
LiIon baterie : 5200 mAh
Tlačítka: Nabíjení, zapnutí, lokální úklid
Reset tlačítko : Ano
LED kontrolka: Ano
Wifi: Ano / bgn
Aplikace : Ano ( U-Smart)
Nádobka na prach: Ano
Nádobka na vodu : Ano
Hepa filtr: Ano
Rozměry : 34 x 34 x 9,9 cm
Hmotnost: 3,5 kg
Barva: Bílá

Obsah balení:
1 x robotický vysavač
1 x nabíjecí stanice
1 x napájecí adaptér
1 x odnímatelná nádoba pro nečistoty
1 x odnímatelná nádoba na vodu pro mopování
4 x boční kartáč
1 x HEPA filtr
1 x čistící mop
1 x kartáček na čištění vysavače

Doplňkové parametry

Kategorie: Použité zboží IT
Záruka: 24
Hmotnost: 6.66 kg
Dostupnost: SLEVA 1 ks

Preview

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: