Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

Sportovní hra pro Xbox One a Series X|S

Vaše cena (s DPH):
1 749 Kč
Běžná cena
1 799 Kč
Kód:
EAX354553
Značka:
Electronic ArtsPopis produtku

EA SPORTS™ NHL™ 22 se díky podpoře Enginu Frostbite™ na konzolích Playstation®4, PlayStation®5, Xbox One a Series X|S dostane superhvězdné péče. Vůbec poprvé v historii využije série EA SPORTS NHL výkonu jednoho z nejlepších herních enginů, což s sebou přinese bezkonkurenční vizuální detaily u každého hitu, kličky a střely.  Díky superhvězdným X-Factors a zcela novému systému schopností, který odemyká jedinečné dovednosti superhvězd NHL, poznáte osobnost a sílu elitních hráčů ligy.  Hvězdy NHL v EA SPORTS NHL 22 věrně napodobují dovednosti a styl svých skutečných protějšků a jejich přínos na ledě je tak patrnější než kdy předtím. Superhvězdné X-Factors přináší do každého herního režimu od HUT po World of Chel nové možnosti v oblasti hráčských tříd.  EA SPORTS NHL 22 je zcela novou hrou pro novou generaci, která vám nabízí více způsobů hraní a měření sil než kdy předtím.  Těšte se na přelomový hokej.

PŘENESENÍ OBSAHU 

Hráči, kteří začnou hrát NHL 22 na systému PlayStation ®4 nebo konzoli Xbox One, budou moct převést hodnotu svého týmu HUT Teamu a pokračovat na konzoli PlayStation®5 nebo Xbox Series X|S v rámci NHL 22, což znamená, že:

●      Uživatelé mohou ochránit 20 hráčských předmětů + trenéra na své aktuální soupisce a převést je na novou konzoli.

●      Jakmile bude obsah přenesen z konzole 4. generace na konzoli 5. generace, změní se z bezpečnostních důvodů na neobchodovatelný.

 Tato jednorázová migrace obsahu bude dostupná v prosinci 2021.

PŘEDOBJEDNÁVKY

Standard Edition 

Předobjednejte si* EA SPORTS™ NHL™ 22 Standard Edition už dnes a získejte: 

●      Až dva balíčky s výběrem diamantového hráče do HUT (jeden měsíčně po dobu dvou měsíců)

●      Odemčení pěti zónových schopností X-Factor do World of Chel (okamžitě)

●      Odemčení pozic pro X-Factor do Be A Pro (2), bonus k ZB a bonusové body vlastností

●      Jedna odemčená hokejová taška