Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

Voděodolné chytré hodínky s GPS, měřením tepu a velkým barevným displejem

Vaše cena (s DPH):
1 990 Kč
Kód:
UB521
Značka:
UMAXSeznamte se se sportovními hodinkami U-Band P1 PRO, které zaujmou nápaditým designem, skvělými funkcemi a velkým barevným displejem viditelným na slunci. Odolná konstrukce, IP68 voděodolnost, zabudovaná GPS, krokoměr i senzor tepové frekvence předurčují tento model nejen pro každodenní nošení, ale bude pro vás také skvělým parťákem při různých druzích sportu. 

 

Měření tepové frekvence 24 hodin
U-Band P1 PRO měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Jednorázová sportovní aktivita a GPS
Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity (na výběr 17 druhů sportu)  jako je cvičení, běh, jízda na kole, plavání badminton, basketbal  a další. Díky vestavěné GPS lze v aplikaci na telefonu sledovat trasu včetně mapy při sportovní aktivitě.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku
U-Band P1 PRO automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Notifikace z aplikací na telefonu
V aplikaci si můžete nastavit, která upozornění chcete dostávat na náramku a také zvolit typ vibrací pro jednotlivá upozornění. 

Upozornění na příchozí hovor
Při příchozím hovoru začne U-Band P1 PRO tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6-10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování
Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Voděodolný
U-Band P1  PRO je voděodolný náramek (ATM50)  a lze jej použít při plavání, sprchování apod.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině
Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku.

Model:
Umax U-Band P1 PRO Black

Barva: 
Černá

Chip a sensor: 
MTK 2511
PS208

Vibrace : 
Ano

Displej : 
1,3" barevný dotykový IPS
240x240 bodů


Ovládání:
pohybem, dotykem, tlačítky

Bluetooth:
Bluetooth 4.2

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry :
49 x 37 x 13.7 mm
délka pásku 150-235mm

Hmotnost: 
40g

Baterie:
250mAh

Provoz na baterii:
5-7 dní ( bez GPS)

Doba nabíjení : 
60-120 minut

Nabíjení:
USB kabel + nabíjecí základna

Odolnost proti vodě: 
Water resistance ATM50 (plavání, rybaření a další činnosti na vodní hladině)
Není vhodné pro potápění.

Aplikace:
Zeroner Health Pro

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 8.0 a vyšší, Android 4.3 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší) • Autor:
  Marie
  Datum:
  9. 3. 2019

  Dobrý den. Manželovi jsme koupili tyto chytré hodinky, zatím se je učí nastavovat. Můžete mu, prosím, poradit, jak na nastavení hodin? Nějak si s tím nevíme rady. :-) Děkuji Marie Bořková
 • Autor:
  admin
  Datum:
  11. 3. 2019

  Dobry den Je treba P1 PRO sparovat s aplikaci (viz navod). Pak se nastavi hodiny na displeji. S pozdravem
 • Autor:
  Lukáš
  Datum:
  26. 2. 2019

  Dobrý den, zajímá mne z jakého materiálu je pouzdro hodinek (horní část) kvůli odolnosti a stejný dotaz na krycí sklo displeje. Děkuji za odpověď Kosina
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  4. 3. 2019

  Dobrý den, jedná se o plast.
 • Autor:
  Pavel Šourek
  Datum:
  12. 2. 2019

  Dobrý den. Je tento náramek v češtině? A budík je pomocí vibrace nebo jen zvukem [ třeba pipa nebo jiný tón] Nějaká možnost nastavení? Děkuji za odpověď
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  12. 2. 2019

  Dobrý den, aplikace v českém jazyce, ale náramek je v angličtině. Budík vás budí vibracemi.
 • Autor:
  Petr
  Datum:
  10. 2. 2019

  Dobrý den, dá se k těmto hodinkám koupit řemínek samostatně? Jaká je jeho cena? Nebo je možné nahradit řemínek nějakým, který je možné pořídit např. u hodináře? Děkuji za odpověď.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  11. 2. 2019

  Dobrý den, samostatně řemínky pro tento model neprodáváme. Na řemínku je sponka díky, které lze jej jednoduše vyměnit. Je možné, že hodinář bude řemínek podobných rozměrů. Řemínek je široký 2cm a sponka má 2,2cm
 • Autor:
  Tibor Virag
  Datum:
  3. 12. 2018

  Dobrý den mohu se zeptat, mám předchozí model hodinek, bude u tohoto modelu jiná změna než designová? Dekuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  4. 12. 2018

  Dobrý den, Použitý chip a systém i ovládání jsou stejné. P1 PRO má vylepšené nabíjení (kolíbka) a jiný design (spíše jako hodinky). Také má odnímatelný pásek.