GameSir G7-SE Wired Controller (XBOX & PC) Purple

Kód: HRG22982
Připravuje se
Značka: GameSir
1 399 Kč –3 % 1 349 Kč
Objednáno
Možnosti doručení
Speciální. Bezpečný. Špičkový.  Speciální magnetický přední kryt, který je šetrný k lakování. Zabezpečené rychlé západky. Vynikající páčky s Hall efektem proti driftu. To vše na speciálním GameSir G7 SE – poprvé přináší Hall Effect sticky na ovladač Xbox

Detailní informace

Local distributor
Lokální distributor
Nintendo, Umax, Boffin
Personal pickup
Osobní odběr
Kolbenova 961/27d
Authorized service
Autorizovaný servis
Kolbenova 961/27d
Verified by customers
Ověřeno zákazníky
více než 25 let zkušeností

Detailní popis produktu

  • Páčky s Hallovým efektem proti driftu: Pomocí bezkontaktních magnetických senzorů, které zajišťují, že se páčky během své životnosti nikdy neopotřebují, GameSir G7 SE zabraňuje driftu páčky a zajišťuje spolehlivý a odolný výkon páček pro hraní na Xboxu a PC.
  • Precizně vyladěné analogové triggery s Hallovým efektem: S přesně vyladěnými triggery s Hallovým efektem pro konzistentní a plynulý tah se připravte na závod s jistotou a užijte si bezproblémový herní zážitek jako nikdy předtím.
  • 2 Zadní rychlo-západková tlačítka: Přepnutím rychlých západek povolíte nebo zakážete zadní tlačítka. Hladce přizpůsobte svůj herní styl v různých hrách.
  • Magnetický vyměnitelný přední kryt: Udělejte hraní smysluplnějším. Magnetický přední kryt vhodný pro lakování vám umožní snadno přizpůsobit a změnit vzhled G7 SE pro ještě poutavější zážitek.
  • Plně softwarově přizpůsobitelné: Plně přizpůsobte svůj herní zážitek pomocí softwaru GameSir Nexus. Mapujte tlačítka, vylepšujte úhlopříčku D-padu, upravujte zóny páček i triggerů, konfigurujte vibrace atd. Zažijte exkluzivní impulzivní triggery pro všechny hry.
  • Rychle přepínejte profily za běhu: Rychle přepínejte profily za běhu pro různé hry pomocí jednoduchých kombinací tlačítek.
  • Univerzální: GameSir G7 SE funguje s Xbox Series X|S, Xbox One a Windows 10/11 a poskytuje nejplynulejší a nejdokonalejší herní zážitek s menší latencí a bez obav z vybití baterie.

Kompatibilní pro platformy: Xbox Series X|S, Xbox One a Windows 10/11
Připojení: Kabelové, 3m odnímatelný kabel USB-C
3,5mm audio konektor: Ano
Tlačítko ztlumení mikrofonu: Ano
Tlačítka ABXY: Membrána

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní Ovladače
Záruka: 24
Hmotnost: 0.43 kg
Dostupnost: Vychází 1.9.2024
Datum vydání: 01.09.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: